Podcast On/Off Powered by Samsun

Samsung spouští podcast s názvem On/Off Powered by Samsung

  • Technologie už nejsou tématem jen pro odborníky nebo technologické nadšence
  • S technologiemi je propojen i náš každodenní soukromý život, čili není důvod se jich stranit
  • Samsung se proto rozhodl, že začne produkovat svůj vlastní podcast zaměřený na popularizaci technologií s názvem On/Off Powered by Samsung, který je možné si poslechnout na platformách Spotify, Apple, PodBean a Google

Cílem podcastů „On/Off Powered by Samsung“ je zpopularizovat moderní technologie, které jsou kolem nás a mnohé z nich denně používáme. Podcast Samsungu je zároveň důkazem toho, že i o technologiích se dá hovořit bez složitých názvů a popisů. Naopak, o technologiích mluví jednoduše a zábavně.

Projekt byl spuštěn v minulém roce na Slovensku, kde rozhovory moderuje známý youtuber Sajfa. Moderátorem českých podcastů se stal Lukáš Hejlík, který je od tohoto roku i ambasadorem značky Samsung pro Česko a Slovensko. Hejlík zpovídá zajímavé hosty v dvoutýdenní periodicitě.

Podcast On/Off Powered by Samsung | foto: Samsung
Podcast On/Off Powered by Samsung | foto: Samsung

„Podcasty On/Off Powered by Samsung jsme se rozhodli spustit po dlouhém zvažování, neboť tento typ média poslouchá pouze vybraná skupina respondentů. Naším cílem je mluvit o technologiích netechnicky, protože se týkají široké veřejnosti a patří do běžného světa. Platformu zároveň bereme jako další komunikační kanál s našimi současnými či budoucími zákazníky a uživateli, ale i nadšenci do technologií,“ uvedla Tereza Vránková, ředitelka marketingu a komunikace Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodala: „Věřím, že náš nový podcast si najde množství posluchačů, kteří se takto více dozvědí o současných inovacích a vychytávkách i jinou formou, než jen ze specializovaných médií.“

Hosty prvních podcastů byl například travel vlogger Martin Carev, autor knihy Konec prokrastinace Petr Ludwig, fyzioterapeutka Sophie Wilson či foodblogerka Karolína Fourová. Se zajímavými hosty si Hejlík povídá o jejich práci, aktuálních tématech, a v neposlední řadě o tom, jak efektivně využít nové technologie v praxi.

Podcast je možné poslouchat na platformách:

Total
0
Shares