Samsung Smart klávesnice Trio 500

Samsung Smart klávesnice Trio 500 udělá z mobilu počítač

  • Trio 500 lze přes připojit až ke třem různým zařízením současně
  • Přepínat mezi nimi můžete pouhým stiskem tlačítka
  • Bluetooth klávesnice se prodává v černé a bílé za cenu 1 199 Kč

Samsung představil lehkou a tenkou chytrou klávesnici, která se pohodlně vejde do tašky a lze ji připojit k několika mobilním zařízením. Odpadá tak nutnost cestovat s těžkým a neskladným notebookem. Trio 500, jak se novinka jmenuje, stačí spárovat s tabletem či telefonem, a můžete se dát do práce.


Psali jsme: Samsung a Android 12: Jaké telefony dostanou aktualizaci?


Samsung Smart klávesnice Trio 500: snadné párování

Párování klávesnice s telefonem či tabletem už opravdu nemůže být jednodušší. Klávesnici stačí zapnout a přidržet tlačítko Bluetooth. Na displeji zařízení se objeví oznámení, že se klávesnice chce připojit, a když připojení stiskem tlačítka odsouhlasíte, zbývá už jen na klávesnici zadat šestimístný kód, který se rovněž zobrazí na displeji.

Výhodou je, že klávesnici můžete přes technologii Bluetooth připojit až ke třem různým zařízením současně a přepínat mezi nimi jedním stiskem tlačítka. Na každém ze spárovaných zařízení si pak můžete vybrat až tři aplikace, z nichž každou spustíte pouhým stiskem jednoho ze tří programovatelných tlačítek na klávesnici. Na každém zařízení můžete nastavit jinou kombinaci tlačítek.

S telefonem jako s počítačem

Díky Smart klávesnici Trio 500 lze používat telefon či tablet Galaxy v režimu DeX, který mobilní zařízení v podstatě změní v plnohodnotný počítač. Stačí opět stisknout jediné tlačítko. Další velkou výhodou je, že ač je Samsung Smart klávesnice Trio 500 malá a tenká, velikostí kláves téměř odpovídá regulérním modelům, ale přitom je mnohem skladnější. Uživatel má k dispozici navíc i šikovné klávesové zkratky.

Cena

Samsung Smart klávesnice Trio 500 je od května k dispozici v černé a bílé barevné verzi za 1 199 Kč.

Total
1
Shares