Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung posílá One UI 2.5 na telefony Galaxy S10 a Note 10

  • One UI 2.5 je dostupné pro telefony Galaxy S10 a Note 10
  • Přináší pouze dílčí změny v prostředí telefonu

Jihokorejský Samsung v posledních měsících ukazuje, jak má vypadat příkladná softwarová podpora. Poté, co nejnovější verzi svého uživatelského prostředí One UI 2.5 dodal na telefony S20, S20+ a S20 Ultra, nyní distribuuje update i na starší modely ze sérií S10 a Note 10. Upozornil na to server SamMobile.

Stahujte přes Wi-Fi

Firmware nepřináší pouze vylepšenou nadstavbu One UI 2.5 s novinkami, ale také zářijovou aktualizaci bezpečnostních záplat. Aktualizace má pro všechny smartphony velikost kolem jednoho gigabajtu a pro její stažení tak doporučuje použít stabilní Wi-Fi připojení.

Ilustrační obrázek | foto: vlastní

Co je nového?

Nejvýznamnější novinkou v One UI 2.5 je režim DeX v bezdrátové formě. Tato funkce byla po několik týdnů exkluzivní pouze pro Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra, ale nyní k ní mají přístup i majitelé telefonů Galaxy S20, S10 a Note 10. Další významnou změnou je Pro režim při nahrávání videa a nově lze také natáčet video v 8K rozlišení v kinoformátu 21:9. Samsung inovoval i nativní klávesnici a tak s ní lze nově okamžitě vyhledávat na YouTube.

Už jste svůj telefon na One UI 2.5 aktualizovali? Dejte nám vědět v komentářích!

Total
0
Shares