Android 13

Samsung oživil svůj nejlevnější telefon, který v Česku používají desetitisíce lidí. Poslal na něj Android 13 s One UI 5.0

  • Češi, zrychlete své smartphony
  • Tento levný Samsung právě dostává Android 13 

Optikou softwarové podpory patří jihokorejský Samsung mezi mobilními značkami mezi vůbec ty nejpříkladnější. Po Googlu to je právě on, kdo vždy zařadí vyšší otáčky. Jeho softwarová podpora je bez přehánění obdivuhodná. Pokud nevěříte, máme pro vás další důkaz! 


Nepřehlédněte: Šéf NASA Bill Nelson varuje: Čína obsadí Měsíc a bude ho okupovat, chce ovládnout tamní suroviny


Samsung zrychluje Galaxy A04s

Samsung se nestará jen o drahé smartphony za desítky tisíc korun, tedy takzvaně za výplatu, ale i o levné mobily pro nenáročné uživatele, se kterými si zavoláte, pokecáte přes WhatsApp a sem tam i něco vyfotíte. Nic dalšího od nich ovšem už nemůžete čekat, nemají na to výbavu. Přesně to se týká i levného Galaxy A04s, který se na našem trhu prodává zhruba jen za 3,5 tisíce korun.

Už delší dobu slýcháme o tom, že Samsung spustil aktualizační kolečko, v rámci kterého postupně rozesílá nejnovější operační systém Android 13 a nadstavbu One UI 5.0.

V první vlně aktualizaci dostaly ty nejlepší telefony. Jenže v Samsungu na nic nečekali a na vše se dobře připravili. V uplynulých týdnech nový software obdržely další a další smartphony včetně vůbec těch nejlevnějších. 

Už se těšíte na aktualizaci?

Skvělou zprávou je, že aktualizace dorazila už i na Galaxy A04s. Víme, že je dostupná v Evropě – například v pobaltských státech, Švédsku, Finsku, Norsku nebo Itálii a Španělsku. Příchod aktualizace do Česka tak doslova visí na vlásku. 

Pokud vám zatím vám nepřišlo oznámení o dostupnosti updatu, běžte do Nastavení => Aktualizace softwaru a zvolte Stáhnout a nainstalovat. Kdo ví, třeba budete mít štěstí a nový Android 13 dostanete v ČR mezi prvními.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: GSMArena

Total
0
Shares