Galaxy S21 Ultra

Samsung oseká balení Galaxy S21 až na dřeň. Zákazníkům sebere nabíječku, sluchátka i obal

  • Balení telefonů Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra se značně zmenší
  • Nečekejte v něm nabíječku, obal ani sluchátka. Spekulace byly potvrzeny

Do oficiálního představení nových smartphonů série Galaxy S21 už zbývá pouze několik dní. Proto není divu, že informací o nich neustále přibývá. Ne vždy to ale jsou pozitivní zprávy. Nyní bylo znovu potvrzeno, že po marketingovém tažení, kdy se Samsung vysmíval Applu, že nedává k iPhonům nabíječky, podnikne korejský gigant stejné kroky.

Zákazníci ostrouhají

Už od léta na webu kolují zvěsti, že Samsung sdílí s Applem názor ohledně nabíjecích adaptérů. Minimálně u jeho letošních vlajkových modelů bychom se tak měli dočkat nemilého překvapení. Poslední informace pak dokonce hovoří o tom, že nabíječka nebude jediným nepřítomným příslušenstvím. Samsung se plánuje údajně zbavit prakticky všeho ostatního. V balení nemá být nabíječka a ani sluchátka a silikonový ochranný obal.

Dle serveru Phonearena.com je možné, že Samsung pošle do obchodů dvě různá balení svých Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra. V jednom bude vše jako doposud, zatímco druhé bude obsahově chudší. K premiéře nových top smartphonů dojde ve čtvrtek 14. ledna.

Total
15
Shares