Samsung Galaxy Tab S8+

Samsung má parádní tablet. Prý se může poměřovat s Apple iPady

  • Galaxy Tab S8+ je špičkový tablet
  • Nabízí  moderní design i spoustu funkcí
  • Lákadlem je nejen stylus S Pen

V únoru jsme vás informovali o tom, že Samsung představil tři nové tablety z řady Galaxy Tab S8. Jeden z nich je, nebo spíše bude velkým tahákem! Může být stejně dobrý, ne-li lepší iPady od Applu, píše TechnoWize. Minimálně chce stát po jeho boku a rovnat se mu. Má na to?

Perfektní vzhled

Tablet Galaxy S8+ si prý doslova zamilujete. Nejen že má moderní, elegantní a zároveň jednoduchý design s tenkými rámečky, ale i mnoho dalších funkcí a vychytávek. Oku příjemně polahodí na první pohled jeho 12palcový OLED displej, který má rozlišení 2800 x 1752 pixelů.


Nepřehlédněte: Galaxy Tab S8 Ultra nadchne profesionály. Samsung představil špičkové tablety


Galaxy Tab S8 Ultra
ilustrační (Zdroj: Samsung)

O výkon se stará nejnovější 8jádrový Snapdragon 8 Gen 1, který hravě zvládne i ty nejnáročnější úkony a samozřejmě i to nejdůležitější pro většinu z vás – hry. Samotná práce by měla být plynulejší, rychlejší a hravější.

Baterie vydrží dlouho i na cestách, jelikož je nabita prakticky do hodiny. Má totiž 45W ultrarychlé nabíjení. Díky nadstavbě One UI 4 máte možnost si hrát i s nastavením aplikací jako je fotoaparát anebo widgety a upravovat si je podle své libosti.

S Pen musí být!

Co je ale naprostým tahákem je stylus S Pen. Ten je magneticky uchycen v těle tabletu na zadní straně. Slot pro pero je zároveň i nabíječkou. Pro ilustrátory, kreslíře, malíře i designéry je pero velmi šikovným pomocníkem.

Samsung Galaxy Tab S8+
Zdroj: Samsung

Ale i pro ty, co si jen tak čmárají na papr o přestávkách v práci. Prostě je skvělý pro každého! Umí propojení přes nový Bluetooth 5.2, připojení skrze WiFi 6 a dokáže rozeznat i to, zda je uchopen v ruce či nikoliv. Na spodní straně tabletu jsou magnetické úchyty k přichycení k bezdrátové klávesnici. Ta ale není v balení a je potřeba si ji dokoupit zvlášť.

Nechybí ani solidní fotoaparáty. Jasně že s tabletem můžete i fotit. K tomu je určený přední 12Mpx fotoaparát a zadní 13Mpx objektiv a 6Mpx ultraširoký.

Dostupnost

Samsung Galaxy Tab S+ je k dispozici od 14. dubna tohoto roku a to v růžové zlaté, stříbrné a grafitové barvě. Existují dvě varianty –  varianta s 8GB pamětí RAM a 128GB vnitřní pamětí, tak také s 256GB pamětí. Pro ty kterým je to stále málo, je možnost si paměť navýšit pomocí paměťových karet a to až do velikosti 1 TB. Cena na našem českém trhu se pohybuje okolo 24 490 Kč.

Zdroj náhledové fotografie: Robeto Nickson, Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares