Samsung Galaxy Z Flip 4

Samsung má nejvýkonnější skládačku na světě. Do prodeje zamířil Galaxy Z Flip 5G

  • Dnes se začíná prodávat Galaxy Z Flip 5G
  • Přináší Snapdragon 865+ a podporu 5G

V České republice se dnes začala prodávat vylepšená verze skládacího Galaxy Z Flip. Novinka se řadí mezi nejvýkonnější smarpthony na světě, za což vděčí procesoru Snapdragon 865+, který zároveň přináší i 5G konektivitu.

Nejvýkonnější procesor

Právě nový procesor a 5G jsou jedinou změnou oproti standardní variantě Z Flip. Designové změny výrobce nijak neřešil, nový model tak vypadá stejně jako předchůdce, pouze z nabídky odstranil fialovou a černou barevnou variantu. Ty nahradilo bronzové provedení Mystic Bronze a v nabídce je i nová šedá varianta Mystic Gray.

Galaxy Z Flip 5G | foto: Samsung

Android 10 v kompaktních rozměrech

Kromě Snapdragonu 865+ nabízí telefon 8 GB operační paměti, 3 300mAh baterii, operační systém Android 10 anebo hlavní fotoaparát s rozlišením 12 + 12 Mpx. Nový Flip skládací konstrukci stále využívá k tomu, aby byly proporce zařízení co možná nejmenší. Displej s úhlopříčkou 6,7 palce a rozlišením 2 636 × 1 080 pixelů se ve složeném stavu vejde akorát do lidské dlaně.

Cena

Vylepšená varianta Z Flip s výkonnějším procesorem a podporou 5G vyjde české zájemce na 42 999 korun. Prodeje startují dnes, tedy 7. srpna

Total
1
Shares