Samsung Galaxy Watch5

Samsung hodinky pořádně zlevnily. Díky speciálnímu slevovému kódu a bonusu je pořídíte o tisíce levněji

Přemýšlíte-li nad nákupem chytrých hodinek, právě teď nastala ta správná chvíle. Vlajkové modely od Samsungu si můžete totiž pořídit za nejnižší cenu na trhu.


Nepřehlédněte: Umělá inteligence versus Google: Budeme muset kvůli AI předělat většinu internetu?


Hodinky od Samsungu

Mobil Pohotovost si pro čtenáře tohoto článku připravila exkluzivní slevový kód „Fonetech20“, díky kterému se cena sníží o 20 %. A pokud ještě vyměníte jakékoli starší chytré zařízení právě za některý model hodinek Samsung, můžete k výkupní ceně získat navíc bonus až 3 000 Kč. Výkupní cenu vašeho stávajícího zařízení ještě zvýšíme o dalších 15 %.

Co si takhle s vaší polovičkou udělat radost k blížícímu se Valentýnovi a pořídit si jednu pánskou a jednu dámskou variantu? Díky slevám a bonusu nyní totiž koupíte dvoje téměř za cenu jedněch. Sleva platí pro prvních 10 zákazníků.

Samsung Galaxy Watch5
Zdroj: Samsung

Galaxy Watch5 Pro se slevou téměř 6 tisíc

Pojďme si ukázat na jednoduchém příkladu, jak využít všechny slevy a bonusy, a pořídit si tak hodinky za tu nejnižší možnou cenu. Vlajkovky Samsung Galaxy Watch5 Pro se běžně prodávají za 11 990 Kč. Díky slevovému kódu „Fonetech20“, který použijete v košíku, a výkupnímu bonusu si tak snížíte cenu za Samsung Galaxy Watch5 Pro až na 6 592 Kč, což je aktuálně i nejnižší cena na trhu.

Úplně stejně si lze zajistit parádní cenu i za Samsung Galaxy Watch5 (běžně 7 490 Kč). Díky slevovému kódu a výkupnímu bonusu je seženete za 3 992 Kč, tedy téměř za polovinu. 

Ceny po uplatnění kódu a výkupního bonusu:

A jak je to s výkupem? Pokud se například rozhodnete vyměnit předchozí generaci Galaxy Watch 4 za nové Galaxy Watch5 Pro, pak vás vyjdou nové Galaxy Watch5 Pro po uplatnění slevového kódu, odečtení všech bonusů, výkupní ceny jen na 3 946 Kč, což je sleva brutálních 8 tisíc. Za běžnou cenu hodinek tak pořídíte rovnou troje.

Veškeré podmínky akce a modely naleznete zde.

Samsung Galaxy Watch5
Zdroj: Samsung
Total
0
Shares