Galaxy Z Fold3

Samsung povolil stavidla! Skládací telefony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 jdou do výroby

  • Samsung letos představí nové skládací telefony
  • Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 jdou do výroby

Čas strašně rychle letí, a řeknu vám, že jsem na vlastní recenzi skládacího telefonu Galaxy Z Flip3 z podzimu loňského roku málem zapomněl. Přitom když trochu zapátrám v paměti, tak si vybavím veskrze pozitivní dojmy, jež kazila výdrž zařízení stejně jako jen průměrný fotoaparát.

Galaxy Z Fold4 a Z Flip4

Nicméně, prý se blýská na lepší časy. Letošního nástupce, Galaxy Z Flip4, čeká v tomto ohledu menší tuning. A to samé v bleděmodrém platí pro větší Galaxy Z Fold4.

Nedávno se na internetu hodně skloňovaly jednak větší akumulátory a také rychlejší paměti. Tyto krasotinky totiž dostanou UFS 4.0, tedy nejrychlejší úložiště na trhu.


Nepřehlédněte: Na WhatsApp už brzy zamíří další skvělá funkce. Bude se vám líbit


Samsung Galaxy Z Flip3 RECENZE
ilustrační (Zdroj: FONETECH.CZ)

Jistě, zatím jsou to všechno jen spekulace, ale například PhoneArena tvrdí, že letos bude chtít Samsung hodně „hnout vrtulí“. V kuloárech se navíc proslýchá, že oba telefony budou oproti předchozím generacím levnější. Korejský podnik počítá s nižší 15% marží (u Galaxy S22 přitom osciluje mezi 20 – 25 %).

Chystá se bestseller?

Další dobrou zprávou je, že tyto smartphony jdou oficiálně do výroby. A k dispozici jsou rovněž první predikce: Samsung údajně počítá s tím, že se mu do konce roku podaří prodat 10 milionů kusů v poměru 7:3 ve prospěch menšího Flipu. Datum premiéry by měl de facto kopírovat ten loňský, tj. začátek srpna.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares