Samsung Galaxy Z Flip 4

Skládací Galaxy Z Flip 4 se ukázal na veřejnosti! Kam zmizel ohyb na displeji?

  • Samsung Galaxy Z Flip 4 se představí v létě
  • Skládací telefon byl spatřen na veřejnosti

Čas strašně rychle letí, a řeknu vám, že jsem na vlastní recenzi skládacího telefonu Galaxy Z Flip3 z podzimu loňského roku málem zapomněl. Přitom když si toto kompaktní véčko v hlavě vybavím, převládají u mě veskrze pozitivní dojmy.

Nebýt na můj vkus horšího fotoaparátu a přepálené startovací ceny, nejspíš bych se mu nebránil. Na druhou stranu, zatímco u většího Galaxy Z Fold 3 jsem možnost složení vnímal jako jasně daný benefit, u menšího Flipu je to přinejmenším diskutabilní.

Důvod je nasnadě: ať už na stole v práci nebo kdekoliv doma ho můžete mít v rozloženém stavu, protože je tak velký jako většina konvenčních smartphonů. No a složit… V podstatě když někam cestujete a máte ho složený v některé z kapes.


Nepřehlédněte: Drony proti kokainu. Americká armáda chce zničit kokainové plantáže v Kolumbii pomocí bezpilotních letounů


Samsung Galaxy Z Flip 4
Zdroj: XDA Developers

Galaxy Z Flip 4

Nicméně, prý se blýská na lepší časy. Letošního nástupce, Galaxy Z Flip4, čeká v tomto ohledu menší tuning. Telefon by měl nabídnout větší notifikační displej, výrazně užší pant a lepší zpracování. Ještě taková drobnost: ohyb v displeji, ta malá rýha, když displej rozevřete, je u letošní generace skoro neviditelný.

Aktuálně o tom informuje populární XDA Developers s odvoláním na YouTube kanál TechTalkTV, který Galaxy Z Flip 4 ukázal v celé své kráse. Každopádně, video bylo z neznámých příčin staženo.

Jen připomínám, že smartphone bude poháněn procesorem Snapdragon 8+ Gen 1 spolu s 8 GB RAM a 256 GB paměti. Kapacita baterie by měla poskočit na 3 400 mAh. Premiéra opět v srpnu? Zatím tomu vše nasvědčuje.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares