Samsung Galaxy Watch 3 v redakci! Ptejte se na to, co vás zajímá

V redakci testujeme nové chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3, které chtějí navázat na úspěchy předchozích modelů. K mání jsou nové „trojky“ ve dvou velikostech: 41 mm a 45 mm. Oproti předchůdcům jsou lehčí, tenčí, ale s větším displejem. Samsung nabídl ocel v případě obou velikostí a kvalitní kožené řemínky. Později během letošního roku bude v obchodech k dostání i luxusní varianta.

Galaxy Watch 3 se o svého majitele umí pěkně postarat. Změří tep, krevní tlak, hladinu kyslíku v krvi, zanalyzují sportovní aktivity jako třeba běh, chůzi a dalších skoro 120 programů. Změřit si můžete také třeba asymetrii došlapů při běhání a další parametry.

Varianty jsou také dvě, buď s Bluetooth propojením s telefonem a nebo včetně LTE modemu. Pak jsou hodinky v podstatě nezávislé na mobilu a lze s nimi přijímat hovory a nebo odesílat zprávy přímo. Obě provedení hodinek jsou odolné, splňují standardy IP68, 5 ATM a vojenský standard odolnosti MIL-STD810G. Nejedná se tedy o žádné „padavky“. Na baterii Watch 3 zvládnou jeden den bez problémů. Nabíjím jednou za den a půl, a to ještě akumulátor ukazuje zbyvajících 20 procent kapacity.

Samsung Galaxy Watch 3 se u nás prodávají ve třech barvách (černá, stříbrná a bronzová). Nejlevnější varianta hodinek vyjde na 11 499 korun, nejdražší pak na 13 499 Kč. Z dosavadního testování mám zatím jednoznačně pozitivní pocit. Pokud vás Galaxy Watch 3 zajímají, ptejte se v komentářích.

Total
0
Shares