Galaxy Watch 3

Samsung Galaxy Watch 3 Titanium v prodeji! Nabízí mnoho funkcí a jsou pro fajnšmekry

  • Samsung má nové luxusní hodinky
  • Titanová edice nabízí všechny funkce z Galaxy Watch 3
  • Cena je stanovena na 17 499 Kč

Společnost Samsung dnes představila chytré hodinky Galaxy Watch 3 v nové verzi Titanium. Ta nabízí všechny oblíbené funkce, na které jsou uživatelé zvyklí, avšak v nové atraktivní podobě.

Design s důrazem na detaily

Titanovou verzi chytrých hodinek nabízí Samsung vůbec poprvé – model Galaxy Watch 3 díky ní získává elegantní a lehké provedení. K luxusnímu designu patří i špičkový kovový řemínek v základním balení. Jeho barevné provedení Mystic Black se s hodinkami výborně doplňuje, také textura odpovídá designu titanového modelu. Navíc lze jeho délku snadno nastavit, takže Galaxy Watch 3 Titanium svému majiteli dokonale sednou, ať už má úzké nebo robustní zápěstí.

Všechny oblíbené funkce Galaxy Watch 3 jsou k dispozici

Galaxy Watch 3 ve verzi verzi Titanium se o svého majitele umí pěkně postarat. Změří tep, krevní tlak, hladinu kyslíku v krvi, zanalyzují sportovní aktivity jako třeba běh, chůzi a dalších skoro 120 programů.

Změřit si můžete také třeba asymetrii došlapů při běhání a další parametry. Hodinky jsou odolné, splňují standardy IP68, 5 ATM a vojenský standard odolnosti MIL-STD810G. Nejedná se tedy o žádné „padavky“. Na baterii zvládnou dva dny.

Cena a dostupnost

Hodinky Galaxy Watch 3 Titanium jsou v ČR dostupné od dnešního dne ve variantě s Bluetooth za doporučenou cenu 17 499 Kč.

Total
152
Shares