Samsung Galaxy Tab Active3 jen tak nerozbijete. Známe jeho cenu

  • Galaxy Tab Active3 vám může spadnout na zem a nic se mu nestane
  • Displej lze ovládat v rukavicích nebo stylusem
  • Prodej odstartuje 9. října

Společnost Samsung posílá v Česku do prodeje tablet Galaxy Tab Active3, který je odolný vůči vodě, prachu a pádům z výšky až 1,2 metru. Ocení ho tak především pracovníci v terénu, díky funkcím typu Touch Sensitivity ho lze používat i v rukavicích.

Základem výbavy tabletu je osmipalcový PLS displej s rozlišením 1 920 × 1 200 pixelů. Uvnitř tepe Exynos 9810, jsou tu i 4 GB RAM a interní úložný prostor v kapacitě 64 GB. Komu by to bylo málo, může využít slot pro až 1TB paměťovou kartu. Hlavní fotoaparát na zadní straně má rozlišení třináct megapixelů, vepředu je pro videohovory a selfies připravena pětimegapixelová kamerka.

Armádní odolnost a S-Pen

Galaxy Tab Active3 | foto: Samsung

Protože Galaxy Tab Active3 obdržel certifikát MIL-STD-810H, můžete se s ním pustit i do hodně náročného prostředí. S odolným krytem bez problémů zvládne pád z 1,5 metru a mimo jiné získal i certifikát IP68, který zaručuje odolnost proti prachu a vlhkosti.

Odoloný stylus S-Pen

Také dotykové pero S-Pen si poradí s náročnými terénními podmínkami. Stejně jako samotný tablet ho můžete používat v rukavicích, navíc je odolné proti vodě a prachu. Když vám spadne do kaluže, nic se nestane.

Tři zásadní aktualizace a podpora prostředí Dex

Baterie s kapacitou 5 050 mAh je zárukou dlouhé výdrže, navíc ji lze vyměnit a rychle se dobíjí. Do výbavy nyní patří mimo jiné i prostředí Dex, díky němuž lze tablet připojit k externímu monitoru a dalším perifériím, a řešit tak i náročné pracovní úkoly. Operačním systémem je Android 10 a uživatelskou nadstavbou One UI. Potěší, že pro Galaxy Tab Active3 je přislíbena tříletá podpora, stejně jako pro všechny top modely od samsungu.

Dostupnost a cena

Novinka bude v České republice k dispozici od 9. října za doporučenou cenu 11 499 Kč. K dostání bude v černé barvě.

 

 

Total
53
Shares