Samsung Galaxy S22 Ultra

Co se děje?! Telefony Samsung Galaxy S22 mají problémy s GPS

  • Samsung Galaxy S22 je nová řada
  • Telefony lákají na špičkovou výbavu
  • Aktuálně je sužuje problém s GPS

Nedávno se Samsung nechal slyšet, že je oproti původním střízlivějším odhadům velmi překvapen zvýšenou poptávkou českých zákazníků po nových produktech. Měl tím samozřejmě na mysli letošní vlajkovou řadu telefonů a tabletů Galaxy S22, respektive Galaxy Tab S8. A upřímně se není ani čemu divit. Jde o skvěle vybavená zařízení až po strop napěchovaná moderními technologiemi.

Galaxy S22 vs. GPS

Ale občas se i mistr tesař utne! Jak informuje populární server Android Police, objevují se stížnosti ohledně fixace GPS. Kdyby jenom to, někteří uživatelé hlásí, že jejich smartphone není dokonce s to určit polohu.


Nepřehlédněte: Parádní Xiaomi jde do prodeje. Notebook má rychlý displej i grafiku Nvidia RTX


Samsung Galaxy S22+ RECENZE
ilustrační (Zdroj: FONETECH.CZ)

Zástupce korejské společnosti uvedl, že společnost o problému ví a na nápravě usilovně pracuje. Nicméně, prý nejde o plošnou záležitost. Redaktor Android Police provedl pokus na svém Galaxy S22 s březnovým updatem a potvrdil, že poloha skutečně nepracuje správně a její přesnost je zkreslená.

A jak jste na tom vy? Dejte nám vědět, jestli jste na svém telefonu zaznamenali stejného šotka nebo jste z obliga. Děkujeme.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares