Galaxy S22 balení

Nejlepší nabíječka na Samsung Galaxy S22? Máme pro vás pár skvělých tipů!

  • Samsung Galaxy S22 je oficiální
  • Telefony lákají na skvělou výbavu
  • Sháníte nabíječku? Máme pár tipů

Samsung představil novou vlajkovou řadu Galaxy S22. A hodí se říct, že Korejec letos udělal docela dojem. Snížil o chlup ceny, zvýšil výkon a vylepšil i výbavu. Jen u nabíjení se drží zbytečně při zemi. Základní Galaxy S22 podporuje 25W dobíjení, zbylé dva modely zvládnou i 45 wattů. Stejně jako vloni nabíječku v balení nenajdete. Pakliže jste nuceni koupit si novou, máme pro vás pár skvělých tipů. A začneme těmi přímo od výrobce.

Samsung EP-TA800NB 25W

Kompaktní a snadno přenosný 25W napájecí adaptér pro rychlé a spolehlivé dobíjení. Je určený pro napájení mobilních telefonů, akčních kamer, herních konzolí a mnoha dalších přenosných zařízení doma, v kanceláři i na cestách. Zatímco pro Galaxy S22 je naprosto ideální, pro větší S22+ nebo S22 Ultra je to žalostně málo, nicméně jako „nouzovka“ proč ne? K mání je jak bílé, tak černé barvě a cena v českých e-shopech začíná na necelých 290 korunách.

Nabíječka Samsung 25 W
Nabíječka Samsung 25W (Zdroj: Samsung)

Samsung EP-TA845XB 45W

Tahle nabíječka už sice postarší, ale stále skvělá. Pokud je vám povědomá, tak naprosto oprávněně. Samsung ji v minulosti balil k pracantům Galaxy Note 10+. Jde o výkonný adaptér s technologií Super Fast Charging 2.0, který zajistí, aby váš nový telefon dostal energii natotata.

Dobrou zprávou je to, že zvládne bez problémů 45 wattů, tou ještě lepší je skutečnost, že bezpečně dobíjí i s 15 W, takže pokud budete mít doma více modelů Galaxy S22, jste z obliga. Cena v českých online storech začína na 540 Kč.


Nepřehlédněte: Samsung Galaxy S22 Ultra je nový král Androidu. Je hranatý a proti iPhonu vyrukuje s perem


Nabíječka Samsung 45 W
Nabíječka Samsung 45W (Zdroj: Samsung)

Baseus Super Si 25W

Kompaktní a lehký cestovní adaptér Baseus Super Si obsahuje jeden USB-C port a má výkon až 25 W. Je vyroben z kvalitního plastu, který je odolný vůči vysokým teplotám a vzplanutí. Jeho součástí je i ochrana proti přehřátí a zkratu a v balení nechybí ani více jak metr dlouhý nabíjecí kabel. I tahle nabíječka je k dispozici v černé a bílé a stojí kolem 256 korun.

Nabíječka Baseus 25 W
Nabíječka Baseus 25W (Zdroj: Baseus)

 

Spigen PE2103EU 25W

Kompaktní prémiová nabíječka Spigen je sice o něco dražší, ale zato skvěle vypadá. Ne že by to hrálo nějakou úlohu, ale jsou uživatelé, kteří si na vzhled potrpí. Je vybavena jedním USB-C konektorem se standardem PD s výkonem 27W a PPS 25W. I tento adaptér je jako stvořený pro nejlevnější z trojice nových Galaxy S22, ale nezoufejte, ještě zdaleka nekončíme. Orientační cena tohoto kousku je přibližně 440 korun.


Nenechte si ujít: Galaxy S22 a S22+ jsou tu! Samsung v Česku drtí konkurenci cenou i výbavou


Nabíječka Spigen 27 W
Nabíječka Spigen 27W (Zdroj: Spigen)

Anker PowerPort Atom III 60W

Anker PowerPort Atom III 60W je univerzální nabíječka do sítě, kterou lze použít pro nabíjení klidně i dvou telefonů zaráz. Jedním šmahem dobijete jak svůj Galaxy S22 Ultra nebo S22+, tak třeba i manželčin maličký Galaxy S22. Zatímco rychlejší port dobíjí rychlostí 45 wattů, pomalejší zvládne pohodových 15 W. A cena? Adaptér vás vyjde na 1 100 Kč včetně DPH.

Nabíječka Anker 60 W
Nabíječka Anker 60W (Zdroj: Anker)

Zdroj náhledové fotografie: Marios Gkortsilas, Unsplash

Total
0
Shares