Galaxy S21+

Samsung Galaxy S21 Ultra na první fotografii. Vypadá parádně!

  • Na webu se začínají objevovat fotografie připravovaných telefonů série Galaxy S21
  • Přepracován bude hlavní fotoaparát
  • Prodej řady Galaxy S21 má být zahájen koncem ledna

Pokud na Zem nedopadne ničivý asteroid dočkáme se už 14. ledna příštího roku premiéry nových top smartphonů od Samsungu. Novou sérii budou tvořit celkem tři modely – Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra, které se budou lišit hlavně fotovýbavou a velikostí displeje.

Velikostí pro každého

První obrázek, s nímž přišel uznávaný tipér Ice Universe, ukazuje ochranné tvrzené sklo nových top samsungů. Model S21 s 6,1palcovým displejem bude z trojice nejmenší, následovat jej bude S21+ s úhlopříčkou 6,7 palce a nakonec S21 Ultra dostane do vínku veliký displej 6,9 palce.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ice universe (@ice.universe)

Druhý obrázek od tipéra @Sakitech zobrazuje zadní stranu testovacích prototypů Galaxy S21+ a Galaxy S21 Ultra. Potvrzuje mimo jiné spekulace o redesignu modulu hlavního fotoaparátu, který je nalapen k levému boku telefonů.

Jaký bude foťák?

Co se Galaxy S21 Ultra týče, tak hlavní snímač má mít rozlišení 108 Mpx a doplní ho 12Mpx širokáč a dva desetimegapixelové teleobjektivy. V případě smartphonů Galaxy S21+ a S21 se dočkáme o něco horší sestavy, a to konkrétně 12Mpx hlavního fotoaparátu, 12Mpx širokáče a 64Mpx teleobjektivu.

Nadcházející řadu Galaxy S21 plánuje výrobce osvěžit novými barvami. Na výběr má kromě tradiční černé, šedé a bílé být i fialová a růžová varianta.

Total
18
Shares