Samsung Galaxy S21 Ultra

Samsung Galaxy S21 se začne prodávat 22. ledna, prozradil obchod

  • Modelovou sérii Galaxy S21 uvidíme s velkou pravděpodobností oficiálně už v polovině ledna, což je nezvykle brzy
  • Na trh to pak špičkové samsungy stihnou ještě do konce měsíce

Podzim je zpravidla obdobím, kdy na veřejnost unikají první informace ohledně top modelů chystaných na začátek příštího roku. Jedním z takových je nadcházející série modelů Galaxy S21 od Samsungu, s níž se setkáme nečekaně brzy.

Už žádná tajemství

O připravovaných smartphonech jihokorejského výrobce toho víme opravdu hodně: od vzhledu přes výbavu až po dostupnost v obchodech. O té před několika hodinami pohovořili i zástupci obchodu Opera House v Indii. Uvedli, že nové Galaxy začnou prodávat 29. ledna, a teď přijde to důležité – týden po globálním uvedení do obchodů. To by znamenalo dostupnost telefonů u českých prodejců od pátku 22. ledna.

Samsung Galaxy S21 Ultra
Samsung Galaxy S21 Ultra, ilustrační | foto: LetsGoDigital

Co se výbavy týče, tak Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra budou pohánět procesory Exynos 2100/Snapdragon 888. Model Ultra nabídne 108Mpx hlavní fotoaparát, který doplní dvojice 10Mpx snímačů pro desetinásobný optický zoom a 12Mpx širokáč.

Galaxy S21 bude k dispozici v šedé, růžové, fialové a bílé barvě, S21 + v růžové, fialové, stříbrné a černé barvě a S21 Ultra v černé a stříbrné barvě.

Total
1
Shares