Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE: Změna plánu, prý dorazí už 8. září

  • Samsung Galaxy S21 FE je fanouškovskou edicí
  • Jeho avizovaná premiéra se několikrát odkládala
  • Nově je všechno jinak, telefon se představí už za týden!

Samsung Galaxy S21 FE je očekávaná “fanouškovská” novinka, která přímo naváže na loňskou úspěšnou pecku Galaxy S20 FE. Už během nedávné premiéry nových skládaček mnozí příznivci automaticky očekávali, že Korejec se blýskne kýženým překvapením, leč nakonec z toho sešlo.

Samsung Galaxy S21 FE – Svěží vítr podruhé

Se skládačkami Galaxy Z Fold3 a Z Flip3 jsme se příchodu očekávaného Galaxy S21 FE bohužel nedočkali. To však ale vůbec neznamená, že telefon není na pořadu dne. Je a prý již brzy. Co brzy, jeho představení proběhne už za týden 8. září! Tedy za předpokladu, že jeden z populárních tipérů opravdu čerpá z důvěryhodného zdroje a nekecá.


Nepřehlédněte: Samsung Galaxy Buds2 RECENZE: parádní bezdrátová sluchátka


Samsung Galaxy S21 FE
Samsung Galaxy S21 FE | foto: AH

Skvělá sázka na jistotu

A co novina nabídne? Prakticky nás čeká loňská scénář v bleděmodrém: pod kapotou procesory Snapdragon 888 i Exynos 2100 (doufáme, že do Čech dorazí oba), 8 GB RAM a 128 GB, resp. 256 GB vnitřní paměti. Displej? Přímo libový. Ten by měl reprezentovat 6,4″ Full HD+ Super AMOLED s rychlou 120Hz obnovovací frekvencí.

Baterie, konektivita, fotoaparáty? Očekává se akumulátor s kapacitou 4 500 mAh a podporou rychlého 25 W drátového, 15 W bezdrátového a reverzního dobíjení. 5G bude samozřejmostí stejně jako nejnovější Bluetooth nebo Wi-Fi 6. Na zádech Samsung Galaxy S21 FE nabídne trojici objektivů ve složení: 12Mpx hlavní, 8Mpx “telefoto” s 3x optickým zoomem a 12Mpx širokáč.

Total
2
Shares