Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 v Česku dostává One UI 3.1

  • Samsung tlačí nejnovější One UI 3.1 na další smartphony
  • Nově se updatu dočkaly české varianty Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra
  • Firmware pro S20 Ultra má velikost 1,24 gigabajtu

Samsung minulý týden oznámil, že posílá nejnovější verzi své uživatelské nadstavby One UI 3.1 na další mobily. Mírným zklamání ovšem bylo, že aktualizace nebyla zpočátku dostupná také pro telefony z české distribuce. To se změnilo až dnes, kdy nás na dostupnost zásadního updatu upozornil redakční S20 Ultra. Dá se přitom předpokládat, že aktualizují i zbylé dva modely, tedy S20 a S20+.

One UI 3.1 pro loňskou Ultru má velikost 1,24 gigabajtu a kromě spousty novinek v sobě integruje i nejnovější únorové bezpečnostní záplaty společnosti Google.


Psali jsme: Samsung spouští Galaxy Week: k mobilu získáte Galaxy Buds Live zdarma


Co je nového?

Samsung zamakal na fotoaparátu, který by měl nyní podávat lepší výsledky než předtím. Aktualizace nabízí také funkci Eye Comfort Shield, která upravuje vyzařování modrého světla obrazovky podle času nebo dle vašeho osobního nastavení.

Další novinkou je Private Share, tedy funkce, pomocí které můžete sdílet soubory a přes to nad nimi mít kontrolu. A v neposlední řadě byla do nadstavby přidána i fičura Auto Switch, která zajistí plynulé přepínání zvuku mezi zařízeními podporující tuto funkci podle toho, odkud zvuk potřebujete.

Dostupnost updatu můžete ověřit v Nastavení => Aktualizace softwaru => Stáhnout a nainstalovat. Už jste na One UI 3.1 aktualizovali váš Galaxy? Dejte nám vědět v komentářích!

Total
0
Shares