Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S10: aktualizace na Android 11 a One UI 3.0 znovu spuštěna

  • Jihokorejský gigant pokračuje v aktualizaci svých smartphonů
  • Nový Android 11 a One UI 3.0 teď získávají i modely řady Galaxy S10

Samsung znovu spustil aktualizace svých smartphonů Galaxy S10, S10+ a S10e, které před několika dny zastavil z důvodu chyby, která se projevovala během focení rychleji se pohybujících objektů. Nový firmware má označení G975FXXU9EUA4 a jako první jej dostávají majitelé smartphonů ve Švýcarsku.

Původní článek z 22.1 (12:30)

Pokud na váš Galaxy S10 před pár dny dorazil nový Android 11 s One UI 3.0 a vy jste aktualizaci z nějakého důvodu odmítli a nyní, kdy si ji chcete nainstalovat, se vám už nenabízí, tak vězte, že chyba není na vašem přijímači. Zjistilo se totiž, že obsahuje nějaké chyby. Upozornil na to server SamMobile.

Jaké konkrétní chyby aktualizace způsobuje, zatím nevíme. Samsung k tomu žádné informace neposkytl. Otázka na majitele S10: postřehli jste po aktualizaci na Android 11 nějaké problémy? Dejte nám vědět v komentářích!

Původní článek z 8.1 (13:27)

Samsung představil svou nejnovější nadstavbu One UI 3.0 na podzim loňského roku a od té doby ji společně s operačním systémem Android 11 distribuuje na své telefony. Nyní aktualizace dorazila i na předloňské top modely série Galaxy S10. Upozornil na to server SamMobile.

Aktualizace se týká všech tří modelů, tedy telefonů Galaxy S10e, Galaxy S10 a Galaxy S10 +. Ty přišly na trh začátkem roku 2019 ještě s Androidem 9.0 Pie a před koncem roku 2019 byly aktualizovány na Android 10.

Už jste aktualizovali?

Nejnovější aktualizace s nástavbou One UI 3.0 je dostupná formou OTA. Její dostupnost už hlásí ve Švýcarsku a snad brzy dorazí i do dalších států.

Dostupnost updatu můžete ověřit v Nastavení => Aktualizace softwaru => Stáhnout a nainstalovat. Na náš redakční S10+ zatím nedorazil. A jak na tom jste vy?

Total
0
Shares