Galaxy Note 20

Máte problém se čtečkou otisků na Galaxy Note 20? S tím je šmitec!

  • Galaxy Note 20 dostává důležitý update
  • Samsung vypouští do světa opravný balíček
  • Ten se zaměřuje na čtečku otisků prstů

Zdálo se, že předloňská řada Galaxy Note 20 je poslední svého druhu. A svým způsobem tomu tak skutečně je. Jasně, Samsung letos uvedl novou modelovou sérii Galaxy S22, trojlístek telefonů s vrcholnou variantou Galaxy S22 Ultra, jež vlastně zdařile supluje v minulosti odpískané „Nouty“.  Takže jak? Stejná mašina, jen nepatrně jiné jméno. Možná…

Zpackané One UI 4.1

Nicméně, vraťme se zpátky ke Galaxy Note 20. Tyto smartphony nedávno dostaly nejnovější verzi nadstavby a moc dobře to nedopadlo. Na komunitním fóru výrobce se to hemžilo davy nespokojených uživatelů. Ti v souvislosti s One UI 4.1 poukazovali na celou řadu problémů, ponejvíce na náladovou čtečku otisků prstů.


Nepřehlédněte: Podívejte se na nejdetailnější fotografii Slunce, která vám vezme dech


Samsung Galaxy S22 Ultra
ilustrační (Zdroj: FONETECH.CZ)

Někteří z nich tento bug přirovnávali k sázce do loterie ve stylu hop nebo trop. Jak aktuálně informuje Sammobile, s tím by měl být konec. Korejská značka vypouští do oběhu opravný balíček, který se zaměřuje hlavně na biometrii.

Galaxy Note 20 zpátky v sedle?

Bacha! Tohle není nějaká obvyklá aktualizace firmwaru. Jde o update čtečky otisků (z 6.0.0.4 na 6.0.0.5). Malinko pikantní je na tom to, že údajně je k dispozici i verze 6.0.0.8, ale ta z nějakého důvodu není na pořadu dne. Samsung se však dušuje, že i tak dojde k výraznému zlepšení.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva Samsung (ilustrační)

Total
1
Shares