Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra jsou nyní bezpečnější

  • Samsung posílá nejnovější zabezpečení i na řadu Note 20
  • Je už aktualizace v Evropě? Nevíme! Nikdo to zatím nepotvrdil

Společnost Samsung začala minulý týden distribuovat bezpečnostní opravu platnou k prvnímu únoru letošního roku. Jako první se jí dočkala série S20, a tedy modely S20, S20+ a S20 Ultra. Nyní se se důležité záplaty dostávají i na řadu Galaxy Note 20. Prozatím sice pouze ve Spojených státech, ale snad to nebude dlouho trvat a dostanou se co nevidět i na ostatní trhy, včetně toho českého a slovenského.

Informace Samsung zveřejní až za několik týdnů

Samsung dosud nezveřejnil seznam změn/vylepšení, které únorové patche přináší. Dle zvyklostí se odtajnění důležitých informací dočkáme až ve chvíli, kdy bude na nejnovější firmware aktualizovat co největší počet chytrých telefonů a tabletů jihokorejského výrobce. Firma nechce riskovat, aby se lidé, na jejichž telefony update zatím nedorazil, případně ti, co mají nedůvěru k aktualizacím, dostali do problémů. Je známo, že hackerská komunita nikdy nespí.


Psali jsme: Na Galaxy S20 FE 5G teď ušetříte 2 500 Kč. Samsung spouští nový cashback


Už jste aktualizovali?

Nová verze firmwaru pro řadu Galaxy Note 20 má označení N98xU1UES1CUA1. Dostupnost nejnovějšího updatu můžete ověřit v Nastavení => Aktualizace softwaru => Stáhnout a nainstalovat. Na náš redakční Note 20 Ultra zatím nedorazil. A jak na tom jste vy?

Total
1
Shares