Galaxy Fold

Samsung Galaxy Fold dostává Android 11 s prostředím One UI 3.0

  • Samsung posílá novou nadstavbu One UI 3.0 na další telefony
  • Nyní přišla řada na majitele skládacího Galaxy Fold

První skládačka od Samsungu, model Galaxy Fold, právě získává zásadní softwarový update. A ten nepřináší nic menšího než nejnovější operační systém Android 11 společně s uživatelskou nadstavou One UI 3.0.

Snad dorazí co nejdříve

Aktualizace je momentálně dostupná ve Francii a Spojených Arabských Emirátech pro LTE (4G) verzi, a v Anglii a Švýcarsku pro 5G verzi prvního Foldu. V následujících dnech a týdnech se update dostane i na další trhy. Tak doufejme, že mezi nimi bude i ten český a slovenský. Číselné označení aktualizace pro LTE verzi je F900FXXU4DUA1 a F907BXXU4DUA1 pro 5G variantu.

Nahradí tablet

Hlavním lákadlem Galaxy Fold je skládací konstrukce, díky které přístroj dovede zastat i funkci tabletu. Tento mobil od Samsungu má totiž dva displeje – na vnější a vnitřní straně.

Uvnitř telefonu tepe osmijádrový procesor Exynos 990 a doplňují ho 12 GB operační paměti a 512GB interní úložiště. Nechybí rychlé nabíjení, čtečka otisků prstů, podpora DeX, 4 235mAh baterie nebo trojitý hlavní fotoaparát a jedna 10Mpx selfie kamerka.

Total
17
Shares