Samsung Galaxy Buds2 Pro

Samsung má problém. Galaxy Buds2 Pro mohou u některých jedinců vyvolat záněty!

  • Galaxy Buds2 Pro jsou špičková sluchátka
  • Bohužel se opět objevuje loňský problém

Loňský model špičkových špuntů Buds Pro dostal zhruba před třemi týdny nástupce, který je menší, kompaktnější, komfortnější a zase o fous lepší.

Galaxy Buds2 Pro

Po technické stránce přináší Samsung Galaxy Buds2 Pro plnou podporu plně 24bitového zvuku pro náročnější posluchače, Bluetooth 5.3 i LE audito. Tuningu se dočkalo i ANC. Zkrátka a dobře, pro fanoušky korejské značky představují tato sluchátka velmi zajímavou koupi.

Galaxy Buds2 Pro
Ilustrační / Zdroj: Samsung

Bohužel, jejich uvedení na trh provází podobná komplikace jako u přechozí generace. Už vloni totiž Android Central spolu s celou řadou zahraničních webů upozorňoval na to, že se objevují desítky uživatelů, kteří si stěžují na nepříjemné pálení, svědění nebo rovnou infekční zánět zvukovodu.

S největší pravděpodobností jsou důvodem použité materiály, které u citlivějších jedinců způsobují alergické reakce. A co čert nechtěl, letos se podobné případy objevují znovu.

A opět je to tentýž server, který upozorňuje, že se historie opakuje. Galaxy Buds2 Pro totiž mimo jiné obsahují i akrylát. U něj se má za to, že právě on může být kamenem úrazu. Android Central také poznamenal, že Samsung kontaktoval a čeká na oficiální stanovisko.

Zdroj náhledové fotografie: Duc Trinh / Unsplash

Total
0
Shares