Galaxy Buds Pro

Samsung Galaxy Buds Pro potěší odolností i dlouhou výdrží. Soupeř pro AirPods Pro?

  • Samsung představil spolu s Galaxy S21 novinku Galaxy Buds Pro
  • Jedná se o bezdrátová sluchátka nové generace

Společnost Samsung nepředstavila na své čtvrteční ekynote pouze nejnovější smartphony série Galaxy S21, ale také bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro. Název novinky napovídá, že půjde o konkurenta pro ty nejlepší špunty – sluchátka AirPods Pro. Oproti nim ale zapadnou do ucha a netrčí z nich žádný „ocásek“, jako je tomu u modelu od Applu.

Nová sluchátka od Samsungu mají „špuntovou“ konstrukci a nabízí technologii Active Noise Cancelling (ANC), která dovede automaticky potlačit hluk v okolí. Na rozdíl od předchozích modelů je ale systém ANC nyní mnohem inteligentnější.

Nejchytřejší technologie ANC, jakou špuntová sluchátka kdy měla

Například když sluchátka detekují váš hlas, automaticky zapnou ambientní režim, abyste slyšeli svůj hlas i hlas ostatních. A když následně konverzaci ukončíte, systém opět zapne ANC. Kromě toho Samsung vybavil sluchátka nejnovějším větrným filtrem – vítr eliminuje jak tvar s minimální kontaktní plochou, tak i speciální komora a filtr. Tím pádem je úplně jedno, že kolem vás zuří živly.

Ke špičkovým sluchátkům pochopitelně patří skvělý zvuk. Galaxy Buds Pro v tomto ohledu opravdu potěší – woofer s průměrem 11 mm se stará o náležitě dunivé basy, doplňuje ho výšková membrána neboli tweeter s 6,5 mm a minimálním zkreslením. Žádná sluchátka značky Samsung ještě nezněla lépe, ujišťuje výrobce.

Zvýšená odolnost a pěkná výdrž

Nechybí zvýšená odolnost proti potu IPx7. Sluchátkům tak nevadí ani déšť. A velmi potěší i výdrž až 28 hodin s dobíjením prostřednictvím dodávaného pouzdra. Bez pouzdra výdrž činí osm hodin. Se zapnutým ANC výdrž klesne až na 18 hodin a pět hodin bez nabíjecího pouzdra.

Galaxy Buds Pro
Galaxy Buds Pro | foto: Samsung

Součást ekosystému Galaxy

Sluchátka Galaxy Buds Pro jsou integrální součástí ekosystému Galaxy – ještě nikdy nešla sluchátkům značky Samsung spolupráce s ostatními zařízeními takhle dobře. Můžete automaticky přepínat připojení mezi sluchátky na jedné straně a chytrým telefonem či tabletem na druhé, žádná ruční nastavení nejsou zapotřebí.

Příklad: sledujete film na Galaxy Tab S7 a přitom vám někdo zavolá na Galaxy S21. V tu chvíli se aktivuje nová funkce Auto Switch, zastaví film, a když přijmete hovor, ozve se ve sluchátkách hlas volajícího. Jakmile hovor ukončíte, sluchátka se okamžitě zase připojí k tabletu a film se znovu spustí.

Galaxy Buds Pro
Galaxy Buds Pro | foto: Samsung

Dostupnost a ceny Galaxy Buds Pro v ČR

Sluchátka Galaxy Buds Pro se v České republice začnou prodávat 29. 1. 2021 v černé (Phantom Black), stříbrné (Phantom Silver) a fialové (Phantom Violet) barevné variantě tak, aby ladily s telefony řady Galaxy S21. Doporučená maloobchodní cena sluchátek je 5 999 Kč.

Zákazník, který si v období od 14. 1. 2021 do 28. 1. 2021 předobjedná sluchátka Galaxy Buds Pro z e-shopu www.samsung.cz, ve značkových prodejnách Samsung nebo u vybraných prodejců elektroniky, získá nárok na bonus v podobě bezdrátové nabíjecí podložky (EP-P1300T) v hodnotě 999 Kč. Pro získání bonusu není potřeba registrace a nabíjecí podložku zákazník obdrží společně s dodávkou Galaxy Buds Pro, které prodejci začnou expedovat 29. 1. 2021. Nabídka platí do vyčerpání zásob.

Total
0
Shares