Samsung Galaxy S20 Fan Edition a Vasky

Samsung a Vasky spojují síly. Vyrobí boty v barvě Galaxy S20 FE

  • Samsung a obuvnická společnost Vasky spojují síly
  • Vasky navrhla unikátní model tenisek v barvě telefonu Galaxy S20 FE

Boty s chutí mentolu

Samsung před měsícem oznámil nový smartphone jménem Galaxy S20 FE, který vsází zejména na kvalitní, leč plastové zpracování, krásný displej, dostatek výkonu a také na šest roztodivných barviček, mezi kterými nechybí modrá, červená, růžová nebo světle oranžová.

Jednou z dosud neokoukaných barev je také Cloud Mint, neboli mentolově zelená v podání Samsungu. Tuto barvu si v rámci spolupráce vypůjčila zlínská obuvnická společnost Vasky a vyrobila tenisky jménem Teny Mint v témže provedení.

„Představujeme vám spolupráci s Vasky, ze které máme neskutečnou radost. A věříme, že z ní budete mít radost i vy. Propojili jsme několik bodů, které máme společné, jako jsou tradice, inovace, vášeň objevovat, posouvat hranice, zkoušet nové věci a neustále se zlepšovat…, a spojili je do něčeho nového,“ stojí v oficiálním prohlášení společnosti Samsung.

Kolik za boty a telefon?

Jak Samsung dodává v připraveném promo videu, kde novinku představuje zakladatel značky Vasky, Václav Staněk, telefon bude i s botami brzy k mání na oficiálních webových stránkách Samsungu pro Českou republiku. Netušíme však jaká bude cena, či jestli opravdu půjde o prodejní akci mobil + boty. Kromě toho, v osudí jsou i další barevné kombinace smartphonu a Vasek.

Total
1
Shares