HONOR 90

Šampion ve focení za šera se jmenuje HONOR 90

Chytré telefony už dnes neslouží jen ke komunikaci, ale i k zábavě, nejrůznější asistenci a hlavně k fotografování. S novým modelem HONOR 90 se mění pravidla hry při focení za špatného osvětlení, protože s ním do rukou dostanete ty nejmodernější funkce. Pojďme se podívat, proč přesně je HONOR 90 šampion ve focení za zhoršených světelných podmínek.


Nepřehlédněte: NASA hlásí: Objevili jsme ve vesmíru objekt, který je žhavější než Slunce


Kombinace hlavního fotoaparátu s vysokým rozlišením, všestranných pomocných fotoaparátů a inteligentních softwarových optimalizací vám umožní za každých světelných podmínek jednoduše vyfotit úžasné detailní snímky v bohatých barevných odstínech a s působivým dynamickým rozsahem.

Fotoaparát s umělou inteligencí si poradí i v šeru

Se svým pokročilým 200Mpx hlavním fotoaparátem a se snímačem 1/1,4″ HONOR 90 výrazně předčí mnoho svých konkurentů. Tato velikost snímače je o rovných 24 % větší než u předchozí generace, což zvyšuje schopnost snímání světla o působivých 14 %.

Novinka a její fotoaparát vás příjemně překvapí funkcí AI Scene Recognition, která umí inteligentně analyzovat dané světelné podmínky a použít optimální nastavení tak, aby výsledná fotka byla co nejlepší.

Funkce Noční režim s umělou inteligencí posouvá fotografování při slabém osvětlení na novou úroveň. HONOR 90 díky ní tvoří i v šeru ostré a detailní snímky, které jsou úžasně jasné a živé.

Díky nočnímu režimu, s podporou nejnovějšího systému HONOR Image Engine, vás po stisknutí spouště nečeká žádná prodleva; jednoduše zamíříte, fotíte a za okamžik už si prohlížíte jasnou a detailní fotku. Ať už to bude záběr z vyhlídky na město za soumraku, nebo tichá scéna ve svitu měsíce. Ihned pochopíte, že HONOR 90 je v tomto ohledu opravdový přeborník.

HONOR 90
Zdroj: HONOR

Špičková technologie HONOR Image Engine

Pojďme se však ještě trochu ponořit do technických detailů. Již zmiňovaný větší snímač znamená více zachyceného světla, což následně vede k tomu, že jsou snímky jasnější, ostřejší a obsahují více detailů.

Fotoaparát HONOR 90 optimalizoval výkon svého snímače pomocí pokročilých algoritmů umělé inteligence, které pracují ruku v ruce s hardwarem a umožňují zachycení multimodálních informací na vysoké úrovni s podporou technologie HONOR Image Engine, což je špičkový zobrazovací systém, který kombinuje pokročilý hardware a software.

HONOR 90
Zdroj: HONOR

Design inspirovaný šperky a akce s tabletem zdarma

Společnost HONOR je známá tím, že se intenzivně věnuje inovacím orientovaným na člověka a HONOR 90 je v tomto ohledu jedním z jejích vrcholů. Novinka má navíc i zajímavý design a udržuje si čistou estetiku oceňované řady N.

Jeho 6,7palcový AMOLED plovoucí displej je zaoblený na všech čtyřech hranách, je proto hladší na dotyk a pohodlně se drží v dlani. Displejem to ale nekončí.

Na zadní straně inspirované luxusními šperky najdete fotoaparát zasazený do dvojitého prstence. Ten vás na pohled zaujme svým leskem a jemností, které jsou výsledkem precizní techniky řemeslného broušení.

HONOR 90
Zdroj: HONOR

Vybrat si svůj HONOR 90 můžete ze tří barevných provedení, černé Midnight Black, stříbrné Diamond Silver a zelené Emerald Green.

Varianta s pamětí 8 + 256 GB je u českých prodejců k dispozici za doporučenou cenu 13 490 Kč a verze s pamětí 12 + 512 GB za 14 990 Kč. Do konce srpna navíc k nákupu získáte zdarma i tablet HONOR Pad X8 v hodnotě 4 990 Kč.

Skvělé fotky pořídíte i s finančně dostupnějším modelem HONOR 90 Lite, který je v prodeji za doporučenou cenu 7 290 Kč.

Zdroj náhledové fotografie: HONOR, zdroj: HONOR

Total
0
Shares