TicWatch Pro 2020 Pro 3 GPS

S hodinkami TicWatch už zaplatíte i v České republice. Díky službě Google Pay

  • Zaplaťte hodinkami TicWatch s Google Pay, nyní i v České republice!
  • Pro jaké modely smartwatch je platební služba dostupná?

České zastoupení společnosti Mobvoi informuje o zásadní funkci svých chytrých hodinek s operačním systémem Wear OS. Nově se s nimi dá platit v obchodech, snadno, rychle a bezpečně, a to díky službě Google Pay. Smartwatch značky TicWatch se tak dají snadno použít jako bezkontaktní platební karta.


Nepřehlédněte: Samsung Galaxy Watch4 (Classic): Brilantní chytré hodinky


Google Pay v Česku

Google Pay představuje snadný a rychlý způsob placení, a to na webu, v obchodech i na dalších místech. Jedná se o univerzální službu se zabezpečenými platebními údaji a účet navíc lze spravovat kdekoli – na webu nebo v aplikaci na mobilu. Tato funkcionalita je dostupná na všech hodinkách vybavených systémem Wear OS od Google, které mají zároveň i technologii NFC pro komunikaci s platebním terminálem (a nejen s ním).

TicWatch Pro 2020 Pro 3 GPS
TicWatch Pro 2020 Pro 3 GPS | foto: TicWatch

Z portfolia TicWatch se tak jedná konkrétně o modely TicWatch C2 / C2+, TicWatch E3, TicWatch Pro / Pro 2020 / Pro 4G / Pro 3 GPS, tedy všechny modely mimo E2 a S2. Funkce je dostupná jak u aktuálně nových hodinek, tak i všem stávajícím, stačí si ji v menu zapnout.

Jak aktivovat Google Pay v hodinách TicWatch?

K zprovoznění stačí spustit aplikaci Google Pay. Pokud je deaktivovaná, tak stačí spustit aplikaci Google Play a v ní najít „Pay“ a zvolit „Povolit aplikaci“. Poté postupovat podle informací na displeji, které jsou v českém jazyce. K uvedené postupu je potřeba mít po ruce i telefon, který se s hodinkami páruje, a případně i platební kartu, kterou tam bude uživatel zadávat. Poté už můžete platit hodinkami stejně jako bezdrátovou platební kartou, stačí je přiložit k platebnímu terminálu.

Total
1
Shares