Instagram

Reels na Instagramu a Facebooku přichází s novými funkcemi. Nově lze sdílet až 15minutová videa

  • Meta přidává nové funkce pro sdílená videa Reels
  • Těšte se na remixování fotek, nově šablony či nástroj Dual

Instagram a Facebook přidávají nové funkce pro spolupráci, tvorbu a sdílení videí Reels, díky nimž je práce s videem nyní výrazně jednodušší. Podle zástupců společnosti Meta nové nástroje umožní uživatelům sdílet příběhy se svými sledujícími „intuitivnějším“ způsobem.


Nepřehlédněte: Zapomeňte na Kaspickou příšeru. Americká armáda chtěla postavit ekranoplán pro tři tisíce lidí, létal by rychlostí 740 km/h


Reels vylepšují

Videa kratší než 15 minut získají nástroje pro kreativní úpravy a půjdou zobrazit přes celou obrazovku displeje. Snadněji také půjde stříhat a upravovat vlastní videoklipy. Novou funkcí je i Dual, umožňující nahrávat oběma kamerami mobilního zařízení zároveň.

Vylepšené Reels na Instagramu a Facebooku
Zdroj: Meta

Nové nástroje umožní:

  • Remixování fotek: pokud uživatel remixuje fotografii, automaticky vyskočí zelené okno, které umožní přidat vlastní videokomentář.
  • Nové šablony: umožňují snadné vytváření Reels pomocí předem nahraných zvuků a klipů, uživatel tak může snadno stříhat a upravovat vlastní videoklipy.
  • Přidání klipů: dovolí přidat klip na konec již existujícího videa, uživatelé tak získají více možností, jak vyprávět příběhy.
  • Nástroj Dual: umožní nahrávat současně předním i zadním fotoaparátem mobilního zařízení, takže lze zachytit jak jedinečný okamžik, tak i reakci.

Zdroj náhledové fotografie: Solen Feyissa / Unsplash, zdroj: Meta

Total
0
Shares