Xiaomi Redmi 10

Redmi Note 11 zamíří do Čech se Snapdragonem. Známe datum i výbavu!

  • Redmi Note 11 je nová řada střední třídy
  • Láká na slušnou výbavu a skvělou cenu
  • Do Evropy se dostane později

Sesterský brand Xiaomi na konci října představil černého koně střední třídy. Odhalil totiž zbrusu novou řadu Redmi Note 11 složenou z trojice telefonů, které opět nabízí perfektní poměr cena / výkon, parádní fotoaparát a rychlé dobíjení.

Tak jen v rychlosti: základní model má 90Hz AMOLED displej s Full HD+ rozlišením, zatímco vybavenější kousky mají vyšší 120Hz obnovovací frekvenci. Procesor? Dražší varianty jsou osazeny osmijádrovým čipsetem Dimensity 920, levnější má pod kapotou úsporný Dimensity 810. Ty doplňuje až 12 GB RAM, rychlé úložiště nebo 108Mpx fotoaparát.


Nepřehlédněte: Redmi Note 11: cena, specifikace a dostupnost


Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Nová řada láká na zajímavé specifikace i cenu | oficiální foto

Redmi Note 11 v Česku výkonnější

S čínskou premiérou se nejčastěji pojila otázka, kdy se smartphonů dočkáme i u nás. První spekulace naznačovaly, že Xiaomi tyto telefony do Evropy vyšle pod značkou POCO. To se nakonec nestalo a ani nestane.

Jak avizuje GSMArena, novinky se na náš trh podívají zkraje příštího roku. Výbava by měla sice zůstat stejná, přesto se dočkáme jedné poměrně zajímavé změny. Procesory Dimensity nahradí lepší (ale nespecifikované) Snapdragony.

Total
1
Shares