Redmi K40 Pro+

Redmi K40 Gaming Edition v AnTuTu: snový výkon za pár tisíc?

  • Redmi připravuje nový herní mobil. Nemusel by být drahý
  • K40 Gaming Edition dorazí s výkonným procesorem Dimensity 1200

Xiaomi vzalo únorovou premiéru levnějších novinek skutečně ve velké parádě. A značka se rozhodla, že v krasojízdě bude dále pokračovat. Zahraniční média informují o tom, že připravuje levný herní telefon s mamutím výkonem. V obchodech se s ním setkáme pod označením Redmi K40 Gaming Edition.


Psali jsme: Xiaomi Mi 11 má jen průměrný fotoaparát, ukázal test DxOMark


Redmi K40 Gaming Edition vsadí na výkon

Nové Redmi v uplynulých dnech poškádlilo populární syntetický benchmark AnTuTu, kde vykázalo skvělé skóre 724 495 bodů. Na parádním výsledku má zásluhu procesor Dimensity 1200 od MediaTeku (zřejmě společně s 8 GB nebo 12 GB operační paměti).

Výkon přitom odpovídá konkurenčnímu Snapdragonu 870 – telefony (např. OnePlus 9R či Vivo X60 Pro) s tímto čipem v AnTuTu dosahují zhruba 720 tisíc bodů.

Redmi K40 Gaming Edition
Výkon připravovaného Redmi v AnTuTu | foto: Weibo

Vysoký výkon K40 Gaming Edition v žádném případě chybět nebude a hráči si tedy přijdou na své. Co se další výbavy týče, tak už jen unikla zmínka o 120Hz AMOLED displeji  s Full HD+ rozlišením 2 400 × 1 080 pixelů, jasem 1300 nitů a špičkovou frekvencí zaznamenání dotyku 300 Hz. Pro herní zážitek bez kompromisů mají být na pravém boku smartphonu připraveny dvě speciální dedikovaná tlačítka.

Kdy?

K představení Redmi K40 Gaming Edition na čínském trhu dojde už za několik málo dní. Na globální premiéru nového herního mobilu si bohužel ještě několik týdnů/měsíců počkáme.

Total
1
Shares