Redmi Buds 3 Pro

Redmi Buds 3 Pro jdou do prodeje za 1 499 Kč. Mají ANC i extrémní výdrž

  • Redmi Earbuds 3 Pro jsou nová bezdrátová sluchátka od Xiaomi
  • Ve výbavě mají ANC, Bluetooth 5.2 a režim nízké latence

Společnost Xiaomi dnes na tuzemský trh uvádí nová bezdrátová sluchátka Redmi Buds 3 Pro. Jejich hlavní předností je hybridní potlačení hluku (ANC), dlouhá výdrž akumulátorů čítající až 28 hodin, pohodlné bezdrátové nabíjení, a samozřejmě i kvalitní zvuk.


Nepřehlédněte: Realme porazilo Xiaomi a má nejvýkonnější mobil střední třídy


Redmi Buds 3 Pro odfiltrují nechtěný hluk

Redmi Buds 3 Pro k potlačení hluku z okolí používají hybridní systém ANC sestávající ze dvou mikrofonů, díky kterému dokážou hladinu hluku snížit až o 35 dB. Inteligentní algoritmus automaticky vybere nejlepší možný režim podle charakteru šumu v okolí posluchače. Případně může podle situace mezi třemi módy ANC přepínat sám uživatel.

Přežijí sprchu a nabídnou dlouhou výdrž

Díky specifikaci IPX4 lze se sluchátky pohodlně vyběhnout ven i za nepříznivého počasí. Jejich ergonomický tvar zase zaručí, že dobře drží v uších během cvičení jógy i třeba při kruhovém tréninku. Automatická detekce přítomnosti sluchátek v uších se postará o to, aby hudba hrála opravdu jen tehdy, když ji uživatel poslouchá. Pokud sluchátka vyjme z uší, reprodukce se zastaví a po umístění zpět se opět automaticky aktivuje v místě, kde před tím přestala.

Redmi Buds 3 je možné bezdrátově (Bluetooth 5.2) propojit se dvěma chytrými zařízeními naráz. Bez problémů tak lze sledovat například film na tabletu a operativně přes stejná sluchátka na mobilu přijmout příchozí hovor.

Sluchátka vydrží hrát celý den. Na jedno nabití zvučí celých šest hodin (bez ANC, s AND tři hodiny). Přiložené pouzdro pak výdrž prodlouží na celkových 28 hodin. Na tři hodiny poslechu je přitom stačí nabíjet pouhých 10 minut. Obecně je možné nabíjet sluchátka jak bezdrátově (Qi standard), tak pomocí přiloženého kabelu (USB-C).

Česká cena a sleva

Nejrychlejší zájemci, kteří si sluchátka objednají od 06. do 15.9 na oficiálním e-shopu Xiaomi, na Xiaomi.cz nebo ve vybraných prodejnách, je získají za skvělých 1 499 Kč. Ostatní zájemci si budou moci sluchátka od čtvrtka 16.9 zakoupit za pouhých 1 599 Kč.

Total
1
Shares