Realme Watch T1

Realme Watch T1: parádní chytré hodinky oficiálně (aktualizováno)

  • Čínská značka zítra chystá velkou událost
  • Přestaví telefon Realme GT Neo2T
  • A také Realme Watch T1 smartwatch

Aktualizováno 20. 10. v 9:15

Čínský brand spolu s telefonem Realme GT Neo2T představil i chytré hodinky. Realme Watch T1 dle předpokladů nabízí 1.3″ AMOLED displej s rozlišením 416 × 416 pixelů, 4 GB vnitřní paměť (až 500 skladeb ve formátu mp3), Bluetooth 5.0, NFC, GLONASS, Beidou, ovládání spouště fotoaparátu, přes 110 sportovních režimů atd.

Samo sebou nechybí ani voděodolnost, 228 mAh baterie, která slibuje až 7denní a podporuje rychlé dobíjení (nabití do plna za 35 minut). Realme Watch T1 jdou do prodeje 1. listopadu s cenovkou 95 EUR, což je přibližně 2 500 Kč po přepočtu. Předpokládáme, že se podívají i do Česka, ale na oficiální avízo od výrobce zatím čekáme.

Realme Watch T1
Smartwatch budou k mání ve třech barvách | foto: Realme

Původní info z 18. 10. 2021

Zítřejší den bude nabitý novinkami. Google chystá představení nových Pixelů 6 a připojí se k němu i Realme, které už taky zběsile žhaví pár horkých želízek v ohni.

Realme Watch T1 vypadají skvěle

Prvním z nich bude dlouho avizovaný telefon Realme GT Neo2T, který bude chtít opět zabodovat cenou i výbavou. Z toho, co víme, dostane osmijádrový vlajkový procesor Dimensity 1200 s maximálním taktem 3 GHz. Spekuluje se o 12 GB RAM a minimálně 256 GB paměti nebo slušném 64Mpx hlavním fotoaparátu.


Nepřehlédněte: Xiaomi 11 Lite 5G NE jde do prodeje s náramkem Mi Smart Band 6 zdarma


Realme Watch T1
Chytré hodinky Watch T1 | foto: Realme

A dalším překvapením mají být chytré hodinky Realme Watch T1. A podle dostupných informací do toho značka pořádně šlápne, protože tyhle smartwatch nebudou žádné „holátko“. Šasi bude z oceli, ve hře je také špičkový AMOLED s vysokou obnovovací frekvencí, nesmí chybět všechny populární měřiče, a hlavně by měly podporovat Bluetooth telefonování. Už teď jsme zvědaví.

Total
26
Shares