Realme 8i

Realme UI 3.0 uniká na veřejnost. Vypadá jako nadstavba konkurence

  • Realme připravuje novou verzi svého uživatelského prostředí
  • Realme UI 3.0 brzy dorazí na telefon Realme GT
  • Podívejte se na první obrázky z chystané aktualizace

Už za několik dní začne společnost Realme oficiálně posílat nový Android 12 společně s uživatelskou nadstavbou Realme UI 3.0 na chytrý telefon Realme GT 5G. S aktualizací se na všechny uživatele ale okamžitě nedostane. Její distribuce bude tradičně probíhat ve fázích, aby se eliminovaly všechny chyby a je velkou neznámou, kdy softwaru dorazí do Evropy.


Nepřehlédněte: Realme 8i se bude líbit, Realme C11 2021 hraje na cenu


Novinek v Realme UI 3.0 by měla být celá řada a díky tipérovi DigitalChatStation se můžeme s předstihem podívat na to, jak bude nadstavba vypadat. Snímky obrazovky pochází od uživatelů, kteří se účastní uzavřeného beta testování.

Realme UI 3.0 čerpá z nadstavby Oppo

Pozorní čtenáři si jistě všimnou, že uživatelské rozhraní vypadá v podstatě identicky s ColorOS 12, což je oficiální skin výrobce Oppo. Nejedná se o žádné překvapení, protože předchozí verze Realme UI byly také založeny na ColorOS. Je to ostatně logické. Pokud to nevíte, tak obě firmy společně s VIVO a OnePlus patří do čínského konglomerátu BBK Electronics a jejich týmy úzce spolupracují.

Co od sebe obě nadstavby hlavně odlišuje, tak to je design ikon. Ty vypadají zcela jinak, ale další rozdíly už abyste snad hledali lupou. Uniklé snímky obrazovky (screenshoty) Realme UI 3.0 jinak potvrzují přepracované rychlé nastavení a moderněji řešenou funkci plovoucích oken.

Total
13
Shares