Realme 9i

Realme přináší OIS i do střední třídy. Už 15. února představí dva skvělé telefony

  • Čínský brand rozhodně nezahálí
  • Už za 2 týdny představí nové telefony
  • Jmenují se Realme 9 Pro a Pro+

Realme český trh zásobuje novými smartphony jako na běžícím pásu. Jsou zajímavé, výkonné, se slušnou výbavou, a navíc nestojí balík. A už brzy se dočkáme dalšího povedeného kousku, vlastně hned dvou, které se představí už 15. února.

Solidní výbava

Jmenují se Realme 9 Pro a 9 Pro+ a stran výbavy mají rozhodně co nabídnout. První z dvojice bude osazen čipsetem Qualcomm Snapdragon 695, druhý dostane výkonnější Dimensity 920 od MediaTeku.

Varianta Pro se blýskne větší baterií s kapacitou 5 000 mAh, zatímco Plusko dostane menší 4 500 mAh akumulátor s rychlejším 65W nabíjením (klasická verze 33 W).


Nepřehlédněte: Král poměru cena / výkon? Realme představilo další zajímavý telefon


Realme s OIS

Velikost pamětí, uložiště? Spekuluje se o 8 GB RAM a 128 GB, resp. 256 GB ROM. A teď přijde něco, co budí rozpaky a vážně nám motá hlavu z hlediska toho, co je nebo není Pro, případně Pro+ a proč. Realme 9 Pro totiž dostane rychlý 120Hz IPS displej i větší úhlopříčku 6,59 palce.

Realme 9 Pro+ bude mít 90Hz AMOLED s diagonálou 6,43″, čili smysl znaménka plus v názvu nedává moc smysl. Jedině, že by byla důvodem optická stabilizace právě u tohoto modelu, což je pro podnik první větší změna, vzhledem k tomu, že s nasazením OIS v telefonech střední třídy opravdu hodně dlouho váhal. Další detaily, podrobnosti atd. se dozvíme už za dva týdny.

Zdroj náhledové fotografie: ilustrační, oficiální tisková zpráva Realme

Total
1
Shares