Realme GT 2 Pro

Realme chystá špičkový telefon. Nabídne obří výkon a 125W dobíjení

  • Realme je dravá čínská značka
  • Vyrábí zejména cenově dostupné telefony
  • V příštím roce přichystá horkou novinku

Čínský brand je aktuálně hodně v kurzu. Důvod je prostý: převážnou většinu už tak širokého portfolia totiž tvoří slušně vybavené, a hlavně cenově dostupné telefony. Jiné je to z pohledu vlajkových řad, kde Realme stále malinko tápe. Sice už stihlo vydat několik top modelů, ale výsledek byl vždy ne úplně přesvědčivý.

Na jednu stranu se to dá pochopit. Je to poměrně mladá značka, některé drobnosti musí ještě vychytat, na tu druhou je třeba si uvědomit, že konkurence je neúprosná. Ale dost pesimismu, proslýchá se, že by se to mohlo již brzy změnit.


Nepřehlédněte: Android 12 (Realme UI 3.0) – jaké telefony aktualizaci dostanou a které ne?


Realme UI 3.0 aktualizace
Čínská značka parádní telefony umí| foto: FONETECH.CZ

Vlajkový Realme na obzoru

GSMArena s odkazem na šéfa Realme avizuje, že už v příštím roce se dočkáme špičkového telefonu s podporou ultra rychlého 125 W dobíjení. Vrásky nám dělá jen kapacita akumulátoru. Baterie by totiž měla mít pouze 4 000 mAh, což je hodně podprůměrná hodnota. Ale! Tímto tempem ji na 33 % nabijete za pouhé tři minuty!

Další specifikace už známé nejsou, ale pakliže to bude vlajkový smartphone se vším všudy, očekáváme prvotřídní fotoaparát stejně jako high-endový procesor Qualcomm Snapdragon 898 nebo nadcházející Dimensity 2000 od Mediateku.

Total
3
Shares