Realme GT Neo 3

Realme se nebývale daří, v Evropě „užírá“ tržní podíl slavnějším výrobcům. Samsung, Apple a Xiaomi nestíhají

  • Strategie společnosti Realme slaví u evropských zákazníků úspěch
  • Lidé na dobře vybavené telefony s nízkou cenou slyší

Realme se dere nahoru a v Evropě začíná slavnější konkurenci ukazovat, jak se má dělat marketing i cenová strategie. Podle nejnovější zprávy analytické společnosti Counterpoint se firma vůbec poprvé dostala do TOP 5 v tomto regionu a v prvním čtvrtletí roku letošního roku se pochlubila parádním meziročním nárůstem dodávek (+65 %).


Nepřehlédněte: Číňan přivezl do Česka telefon s nejrychlejším nabíjením na světě. Realme GT Neo3 nabijete doslova za pár minut


Realme prodává telefony jako Baťa cvičky

Dalším významným úspěchem Realme v Evropě je posun mezi největší čtyři dodavatele chytrých telefonů podle dat z prvního čtvrtletí 2022, ještě rok před tím byla značka „jen“ mezi deseti nejúspěšnějšími.

Svými výsledky mladá čínská společnost potvrdila, že se stává stabilní a známou firmou, která se navíc nebojí expandovat do nových geografických oblastí. Mezi velké úspěchy Realme v Evropě v posledních 12 měsících patří:

  • Podle zprávy společnosti Canalys z května 2022 si Realme po dvou po sobě jdoucích čtvrtletích od 4. čtvrtletí 2021 do 1. čtvrtletí 2022 upevnilo pozici evropské čtyřky a v 1. čtvrtletí 2022 si udrželo 177% tempo růstu na pozadí celosvětového poklesu prodeje smartphonů.
  • Za celý rok 2021 se společnost Realme stala nejrychleji rostoucí značkou chytrých telefonů v Evropě s roční mírou růstu 518 %.
  • Realme na MWC 2022 úspěšně představilo svou první prémiovou vlajkovou loď Realme GT 2 Pro. Její ohlas, zvýrazněný „papírově-technologickým“ designem a použitím udržitelných materiálů, pasoval Realme do role nejlepší značky na MWC 2022.
Realme GT Neo3
Zdroj: Realme

Do prodeje míří anime limitované herní edice

Skvělé počínání na evropském trhu stvrdilo nedávné uvedení řady Realme GT Neo3, které vyvrcholilo představením atraktivních modelů limitovaných edicí GT Neo3 Naruto Edition a GT Neo3 Dragon Ball Z Edition, které vznikly na základě spolupráce s tvůrci populárních anime.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva Realme

Total
0
Shares