Realme GT Neo2

Realme představí 200W nabíjení telefonů. Ukáže dlouhý nos Xiaomi, Samsungu i Applu

Všichni kolem toho chodili jako kolem horké kaše, až se Realme naštvalo a řeklo dost! Veletrh MWC (Mobile World Congress) sice začíná až za pár dní, ale už teď je jasné, že mladá čínská firma představí převratnou technologii nabíjení chytrých telefonů.


Nepřehlédněte: Realme má nevídaný telefon. Stojí jen 8,5 tisíce a fotí líp než iPhone 13


K historickému okamžiku dojde v pondělí 28. února v Barceloně a Realme slibuje, že ukáže věci nevídané. Jako jedna z prvních společností uvedla na trh telefon s podporou 125W kabelového nabíjení, ale nyní se chystá zařadit doslova mimoplanetární rychlostní stupeň.

200W nabíjení

Dříve jsme slýchávali zvěsti, že Realme pracuje na technologii 150W nabíjení baterie. Firmě to nejspíš přišlo málo, a tak, pokud se nestane něco neočekávaného, ve Španělsku ukáže 200W SuperDart nabíječku pro mobily.

Realme představí víc novinek

Do sériové výroby by nová technologie měla vstoupit v červnu letošního roku, to znamená, že ve stejnou dobu na pulty obchodů dorazí i první kompatibilní produkt (zřejmě smartphone) a další budou brzy následovat.

Společně s 200W nabíjením bude mít v Barceloně za několik dní premiéru také špičkový Realme GT 2 Pro s nejvýkonnějším procesorem světa Snapdragon 8 Gen 1.

Zdroj náhledového obrázku: FONETECH.CZ

Total
0
Shares