Realme Pad

Realme Pad vydrží na jedno nabití až 65 dní

  • Realme Pad bude levný tablet s podporou stylusu
  • Má mít 10,4palcový displej a 7 100mAh baterii
  • Kromě výdrže bude jeho předností i nízká cena

Příchod tabletu Realme Pad je na spadnutí, což naznačují mimo jiné i příspěvky generálního ředitele Madhava Shetha pro Evropu na Twitteru. Blížící se první tablet od Realme se tak odhaluje každým dnem víc a víc.


Nepřehlédněte: Realme GT Master Edition RECENZE: nádherná stylovka


Realme Pad zvládne až 65 dní ve stand-by

Je v podstatě jisté, že tablet bude pohánět čipset MediaTek Helio G80, jelikož s ním už dříve byl zalistován v databázi v benchmarku GeekBench 5. Víme také, že Realme Pad bude velmi tenký, což napomůže jeho pohodlnějšímu držení v ruce. Tloušťka bude jen 6,9 milimetru, přičemž v takto tenkém telě se bude nacházet baterie článku 7 100 mAh.

Potěší i podpora rychlého nabíjení Quick Charge o výkonu 18 W přes moderní USB-C (oboustranný) konektor. Jedno nabití akumulátoru by mělo postačit na dvanáct hodin přehrávání videa nebo na 65 dní v pohotovostním (stand-by) režimu.

Realme Pad
Realme Pad | foto: twitter Madhav Sheth

Na přední straně zařízení se bude nacházet displej úhlopříčky 10,4 palce s rozlišením 2 000 × 1 200 obrazových bodů a poměr obrazovky k tělu má dosahovat 82,5 procenta. V prodeji se mají objevit dvě varianty tabletu: jedna nabídne 4 GB RAM, zatímco druhá 6 GB RAM. V obou případech se data budou ukládat na 64GB interní úložiště.

K představení prvního tabletu Realme dojde ještě v průběhu září.

Total
5
Shares