Realme GT Master Explorer Edition

Realme má s mobilními telefony velké plány. Co to znamená?

  • Realme je progresivní značka
  • Již brzy chystá uvést prémiové telefony
  • Jde o novou strategii pro rok 2022

Realme je stále velmi mladá čínská značka, která se na trhu s mobilními telefony poměrně rychle etablovala v jednoho z předních světových výrobců. Určitě nám dáte za pravdu, že povedené smartphony umí. Namátkou nás třeba napadá Realme GT, už kvůli tomu, že má velmi slušnou výbavu a s ohledem na přítomnost vlajkového procesoru Qualcomm Snapragon 888 i hodně dobrou cenu.

Vstupenka do extraligy?

A pokud bychom zavítali do nižších pater, tak těch zajímavých modelů je ještě mnohem víc. Kde má však brand v tuto chvíli mezery, jsou vlajky. A právě tohle by se mělo v dohledné budoucnosti změnit.


Nepřehlédněte: HONOR 50 RECENZE: Velký návrat z embarga s Googlem


Realme 8i
V nižších patrech je značka jako ryba ve vodě | foto: FONETECH.CZ

Jak právě informuje Gizmochina s odvoláním přímo na nejvyšší vedení Realme, firma v příštím roce plánuje novou „dvojí strategii“ pro prémiové telefony: a) zaostřeno na výkon, b) nabídnout perfektní fotomobily.

Realme podraží

Co to ve výsledku znamená? Podrobnosti neznáme, ale troufneme si tipnout, že zatímco i nadále bude hlavním těžištěm byznysu poměr cena / výkon, podnik se odhodlá k dalšímu (logickému) kroku a bude se chtít poměřit s těmi nejsilnějšími hráči.

Ale pozor! Nebude to jen tak. V tomto segmentu nemáte nejmenší šanci poskládat telefon s cenovkou do 13 000 Kč. Proslýchá se, že si výrobce za takový smartphone řekne i o 18 tisíc korun.

Total
1
Shares