Realme Smart Google TV Stick

Realme kolík s Google TV nabídne 4K a HDR10+. V Evropě ještě letos

  • Realme v Evropě uvede konkurenta pro Xiaomi Mi TV Stick
  • Smart Google TV Stick nabízí podporu 4K i HDR10+

Streamovacích adaptérů do konektoru HDMI, které z hloupé televize udělají chytrou, se prodávají desítky milionů kusů a příležitost v tomto segmentu cítí i Realme. Mluvčí značky na dotaz nizozemského serveru Android Planet uvedl, že evropským zákazníkům ještě letos nabídne Smart Google TV Stick.


Nepřehlédněte: Takto to Realme nechtělo. Unikla mu cena zabijáka Realme GT Neo2


Realme pošle kolík do Evropy

Realme Smart Google TV Stick dorazí ve dvou variantách pojmenovaných jako 2K TV Stick a 4K TV Stick. Už jejich název přitom prozrazuje maximální možné rozlišení streamování obrazu, čili 2K a 4K. V prodeji se má chytrý televizní kolík objevit někdy v prosinci za 54,99 eur (1 400 korun), respektive 69,99 eur (v přepotu 1 780 korun).

Realme Smart Google TV Stick
Realme Smart Google TV Stick | foto: Realme

Pod taktovkou systému Google TV

Jak už to u podobných zařízení bývá, i Realme Smart Google TV Stick streamovací Wi-Fi/HDMI adaptér slibuje proměnu jakéhokoli televizoru na bránu k on-line zábavě a zároveň jeho snadné propojení s telefonem nebo tabletem s operačním systémem Google Android.

Realme Smart Google TV Stick
Realme Smart Google TV Stick | foto: Realme

Brána k online službám

Realme Smart Google TV Stick nabídne vlastní uživatelské rozhraní, které budete ovládat dodávaným dálkovým ovladačem. Na něm najdeme mimo jiné také tlačítka pro spuštění různých služeb, jako je Netflix, Amazon Prime Video a YouTube (Music). Hlasového asistenta lze aktivovat stisknutím tlačítka Google Assistant.

V hardwarové výbavě kolíku najdeme čtyřjádrový procesor, 2 GB RAM nebo 8 GB uživatelské paměti. Softwarově zaujme podporou standardu HDR10+.

Total
0
Shares