Realme logo

Realme GT Master Edition zahajuje prodej slevou tisíc korun

  • Realme GT Master Edition s úžasným designem vstupuje do předprodeje
  • Do 8. září telefon můžete pořídit o tisíc korun levněji.
  • Oficiální prodej bude zahájen 13. září

V pondělí (dnes) se začal oficiálně prodávat Realme GT Master Edition – stylový chytrý telefon se zadním krytem od japonského vizionáře Naoto Fukasawy. Přístroj má navíc poměrně ambiciózní cenovku, z čehož může hodně těžit.


Nepřehlédněte: Realme GT Master Edition RECENZE: nádherná stylovka


Realme GT Master Edition je aktuálně nejstylovějším smarthonem v nabídce Realme. Základní model nabídne 128GB interní paměť společně s 6 GB operační paměti a bude první měsíc dostupný exkluzivně v obchodech Alza za 8 999 korun. Provedení s 8 GB RAM a 256GB pamětí bude dražší.

Případní zájemci za něj zaplatí 10 499 korun. Do 8. září můžete oba modely pořídit o tisíc korun levněji. Ceny pak spadnou na 7 999 korun, respektive 9 499 korun. Oficiální prodej bude zahájen 13. září.

Realme GT Master Edition
Realme GT Master Edition | foto: Realme

Telefon spadá do vyšší střední třídy a díky designu, který navrhl známý japonský průmyslový designér Naoto Fukasawa, získal smartphone prestižní ocenění iF Design Award. „Chtěl jsem navrhnout telefon pro všechny lidi. A zejména ty, kteří jsou pozitivní, aktivní a plní života,“ říká jeho designér Naoto Fukasawa. Při tvorbě návrhu se inspiroval cestováním, které je především pro mladé lidi velkou zálibou.

Realme GT Master Edition je stylovka

Kromě výjimečného designu Master zaujme i výbavou. Najdeme v ní třeba procesor Snapdragon 778 5G, 6/8 GB RAM nebo účinný chladící systém, takže smartphone bez problému rozběhá i nejnáročnější hry. Disponuje také 32Mpx selfie fotoaparátem a 64Mpx hlavní kamerou. Vypíchnout si zaslouží ale i pěkný 120Hz AMOLED displej s podporou funkce Always-On. Mimochodem, telefon už máme orecenzovaný a článek si můžete přečíst zde.

Total
1
Shares