Realme GT 2 Pro RECENZE

Realme GT 2 Pro na steroidech?! V chystání je edice s nejnovějším Snapdragonem a 100W nabíjením

  • Realme GT 2 Pro se povedl
  • Telefon láká na zajímavou výbavu i cenu
  • Již brzy dozná menší facelift

Realme GT 2 Pro (recenze) u nás v redakci nejenomže zabodoval, ale také nás zároveň mile překvapil. Jeho design je opravdu unikátní a momentálně neznám lepší smartphone, který tak skvěle padne do ruky.

Navíc má fantastický displej s úzkými rámečky; konektivita, výbava stejně jako obsah balení je těžký nadstandard, protože (nechybí kryt, nabíječka) aktuální trend u konkurence je vesměs opačný a obecně smartphonu není moc co vytknout.

Realme GT 2 Master Explorer

Jak aktuálně informuje SparrowNews, už brzy se tento model dočká velmi pěkného upgradu. Čínská značka údajně maká na Realme GT 2 Master Explorer, který bude na předchůdce přímo navazovat.


Nepřehlédněte: Češi, pozor na podvodníky! Nebezpečný virus šíří přes aplikace pro řidiče a falešné verze her


Android 13 Realme GT2 Pro
Zdroj: FONETECH.CZ

A dostane pořádný „boost“. Zatímco nasazení bezdrátového nabíjení je krajně nejisté, zbylé dvě novinky jsou prý hotová věc. Telefon by měl běžet na nejnovějším vlajkovém procesoru Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 a nebude chybět ani ultra výkonné 100W nabíjení!

Premiéra je na spadnutí!

Další dobrou zprávou je kapacita baterie. Ta by měla mít příjemných 5 000 mAh. A teď to hlavní: na tohle Realme zřejmě nebudeme čekat dlouho. Premiéra by měla proběhnout už příští měsíc, tedy v červnu.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares