Realme GT 2 Pro RECENZE

Nové nabušené Realme se představí už 12. července! Známe specifikace i výbavu

  • Realme chystá nový telefon
  • Nabídne zajímavou výbavu 
  • Přinášíme ucelený přehled

Jak jsem nedávno avizoval, Realme GT 2 Pro (recenze) mě velmi mile překvapil a pro značku tento telefon představoval významný posun vpřed. Jistě, stále nejde o čistokrevnou vlajku se vším všudy, ale těch pomyslných ústupků s ohledem na cenu je relativně málo a obecně se dají tolerovat.

Další prodejní hit?

Nicméně, už za týden se dočká menšího upgradu. 12. července se nám totiž představí Realme GT 2 Master Explorer edice, jež bude na předchozí model přímo navazovat.

Optikou designu však nečekejte překvapení, které vás pozadí na zadek. Bude to pořád tatáž placka, avšak s jinak řešenými zády. A pod kapotou? Tady proběhne„boost“. Hnacím motorem bude nejnovější procesor Snapdragon 8+ Gen 1, 12 GB RAM a až 512 GB vnitřní paměti.


Nepřehlédněte: Další bláznivý nápad: Vědci chtějí přeměnit mrakodrapy na obří baterie


Realme GT 2 Master Explorer promo
Zdroj: Realme, oficiální promo

Realme GT 2 Master Explorer

Samozřejmostí je aktuální operační systém Android 12, vlastní nadstavba Realme UI 3.0. Abych nezapomněl: k dispozici bude akumulátor s kapacitou 5 000 mAh a výrobce přibalí i 100W nabíječku (k mání bude i 150W alternativa s menší baterií).

Na zadní straně se bude nacházet fotosestava složený ze tří objektivů: primární 50Mpx Sony IMX766, 50Mpx ultra-širokoúhlý a nespecifikovaný (makro?) snímač.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares