Realme logo

Realme 9 chce rozdrtit konkurenci, zdarma ale nebude

  • Realme bude pokračovat v tažení na konkurenci
  • Realme 9 má být telefon s geniálním poměrem ceny a výkonu
  • Do obchodů ho doprovodí Realme 9 Pro, Realme 9i a Realme 9 Max/Pro+

Před nedávnem jsme se v rozhovoru s šéfem Realme Madhavem Shethem dozvěděli, že řada chytrých telefonů Realme 9 dorazí až během prvního čtvrtletí příštího roku. Zatímco nic dalšího už Sheth neprozradil, nyní další zdroje prozradili, že novou sérii budou tvořit čtyři smartphony.


Nepřehlédněte: Realme 9 vezme střední třídu útokem! Víme, co se chystá


Střední třída jak se patří

Někdy v průběhu prvního kvartálu 2022, tedy v období leden až březen, mají být uvedeny telefony Realme 9, Realme 9 Pro, Realme 9i a Realme 9 Max/Pro+. O výbavě novinek toho zatím moc nevíme, ale v zákulisí se šušká o tom, že modely Pro a Max/Pro+ přijdou se 120Hz AMOLED displeji, výkonným čipsetem Qualcomm Snapdragon 870 a primárním 108Mpx fotoaparátem.

Realme 8s 5G
Realme 8s 5G | foto: Realme

Jaká bude cena Realme 9?

Ptáte se na ceny? Neoficiální informace tvrdí, že základní varianta bude startovat na nějakých 4 400 Kč (bez DPH), zatímco u vrcholných verzích se spekuluje o částce mezi 6 až 8 tisíci, respektive 8 až 10 tisíci.

Znovu by se tedy mělo jednat o cenově dostupné smartphony. Ostatně v zaběhlé cenové politice Realme se drží i letošní „osmičkové“ modely: např. Realme 8 Pro v provedení 8/128 GB přijde jen na 6 490 korun, zatímco cena Realme 8 s 6/128 GB se drží kolem částky 5 000 korun.

Total
4
Shares