Realme 8 (Pro) láká na AMOLED displej a superrychlé nabíjení

  • Představení telefonů je plánováno na 24. březen
  • Nasazen bude procesor Helio G95, AMOLED displeje či rychlé nabíjení
  • Varianta Pro dostane 108megapixelový fotoaparát

Rychle rostoucí značka Realme připravuje dvojici nových smartphonů Realme 8 a Realme 8 Pro, s nimiž chce výrazně zabodovat v nižší a střední třídě. Šéf značky Madhav Sheth, který je velmi aktivní na sociálních sítích, nyní na obě novinky znovu upozornil a něco málo nového o nich i prozradil.


Psali jsme: Realme GT je vymazlený sporťák se Snapdragonem 888 za hubičku


Díky jeho Twitteru jsme se dozvěděli, že model Realme 8 Pro bude vybaven působivým 55W nabíjením technologií SuperDart. Z 0 na 100 procent kapacity bude telefon možné dobít za pouhých 47 minut.

Madhav u obou smartphonů dále vyzdvihl kvalitní AMOLED displej, který bude zárukou parádní podívané, a to i venku na sluníčku, širokých pozorovacích úhlů a špičkového kontrastu.

V obou nových realme pak také nejdeme předinstalovaný operační systém Android v jedenácté generaci. Zajímavější pro uživatele ale bude možná informace, že výrobce počítá s novou nadstavbou Realme UI 2.0 s množstvím vylepšení, nových funkcí a dalších vychytávek.

Připomeňme, že premiéra Realme 8 a Realme 8 Pro se uskuteční 24. března v 15 hodin středoevropského času a sledovat ji budete moci online.

Původní článek z 15.3 (13:15)

Díky serveru GSMArena.com známe přesný termín představení řady Realme 8. V kalendáři si zakroužkujte 24. březen. Tisková konference výrobce začne v 15 hodin středoevropského času a sledovat ji budete moci online.


Psali jsme: Realme GT je vymazlený sporťák se Snapdragonem 888 za hubičku


Super AMOLED s funkcí Always-On

Připravovaný Realme 8 není úplným překvapením. Už před několika týdny generální ředitel dravé společnosti uveřejnil skrze Twitter fotografii telefonu a prodejního balení.

Víme, že Realme 8 zaboduje displejem úhlopříčky 6,4 palce s technologií Super AMOLED, což už dopředu naznačuje, že přítomna bude užitečná funkce Always-On, která se stará o zobrazování času a notifikací i na vypnutém displeji.

Realme 8 Pro zaútočí 108Mpx foťákem

Pohonnou jednotkou smartphonu bude čipset Helio G95 od MediaTeku a radost udělá také 5 000mAh akumulátor s podporou 30W nabíjení. Zadní strana nabídne obvykle vypadající fotomobul s několika snímači, přičemž ten primární bude 64Mpx.

Kromě Realme 8 bude představen i lépe vybavený Realme 8 Pro. Oba telefony budou sdílet většinu specifikací. Hlavním trumfem varianty Pro bude nadupaný fotoaparát se 108 megapixely.

Total
20
Shares