První větší únik bezdrátových pecek OnePlus Buds Z je na světě

  • Bezdrátová OnePlus Buds Z přijdou ve dvou barvách
  • Sluchátka by se měla objevit spolu s novou vlajkou OnePlus 8T

Čínské OnePlus plánuje letos na podzim ještě jednou přitáhnout pozornost veškerého technologického světa. Ještě během října by společnost měla představit nový vlajkový model, OnePlus 8T. Ten údajně nabídne jen to nejlepší, co je v současnosti k mání.

Vlajka, která bude stát za to

K dispozici bude 128 a 256GB úložiště a ani baterie s kapacitou 4 500 mAh nebude pouze do počtu. Spolu s velmi rychlým 65W dobíjením se navíc dobije doslova bleskově. Zapomněli jsme na něco? Samozřejmě, že ano. Novinka by měla lákat na obrovský Full HD+ displej s úhlopříčkou 6,55 palce s brutálně rychlou 120Hz obnovovací frekvencí, a perfektní by měl být třeba i trojitý hlavní fotoaparát.

OnePlus Buds Z
OnePlus Buds Z | foto: XDA Developers

Skvělá sluchátka jako bonus

Nicméně, aktuálně se značka OnePlus začala znovu skloňovat v souvislosti se sluchátky OnePlus Buds Z, které právě teď unikají na webu. A co o nich víme? Prozatím jen kusé informace. Nabídnou moderní design, skvělou bezdrátovou konektivitu a dostupné budou ve dvou barvách (tušíme, že bílé a šedé). Ptáte se, jestli budou mít i oblíbenou funkci potlačení okolního hluku? To zatím nevíme, a proto nám nezbývá než si počkat na premiéru.

Total
0
Shares