Ježíš Kristus, hra, VR

První simulátor Ježíše Krista vám umožní konat zázraky a házet po Satanovi světelné koule

  • Myslíte, že bláznivější to už být nemohlo?
  • Brzy si ve virtuální realitě zahrajete za Ježíše Krista
  • Budete konat zázraky a čelit silám pekla

První simulátor Ježíše je pomalu připraven na vydání a umožní hráčům jednat jako Kristus ve virtuální realitě. Hra se výstižně jmenuje I Am Jesus Christ a zahrnuje události jako Ježíšův křest, zázraky, ukřižování nebo vzkříšení.


Nepřehlédněte: Američané pátrají po členech vyděračského gangu Conti, za informace o hackerech nabízejí pohádkovou odměnu


Virtuální Ježíš Kristus

Za netradičním simulátorem stojí vývojářské týmy SimulaM a PlayWay. Generální ředitel SimulaM Maksym Vysochanskiy řekl: „Před více než 20 lety jsem byl natolik inspirován počítačově animovanými filmy jako Shrek a Toy Story (Příběh hraček), až jsem si řekl, že by bylo skvělé udělat něco podobného o Ježíši Kristu.“

Reportér Matteo Lupetti ze serveru Vice měl to štěstí, že byl mezi šťastlivci, kteří hru mohli s předstihem vyzkoušet. Ve virtuálním světě strávil asi dvě hodiny, během kterých konal zázraky, házel na ďábla ohnivé koule, měnil vodu na víno a bojoval proti různým silám temna. „Také jsem vyřešil spoustu hádanek v nebeské dimenzi, abych odemkl nové zázraky, a ty jsem pak použil ve svém kázání,“ řekl.

Vyjde do konce roku

Hra začíná hledáním Jana Křtitele a jako Ježíš se lidí, které během putování potkáte, ptáte na to, kde svatého najdete. Pro maximální herní zážitek musí mít hráči na hlavě nasazený headset virtuální reality, který jim umožní rozhlížet se kolem sebe a hlavně – vidět ruce samotného Ježíše Krista.

Simulátor I Am Jesus Christ vyjde letos o Vánocích, ale konkrétní datum vývojáři stále ještě neoznámili. Patrně proto, že ještě potřebují poladit dějovou linku a možná do hry přidat více druhů zázraků.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem SimulaM a PlayWay, zdroj: The Sun, Vice

Total
0
Shares