One UI 3.0

První Samsungy dostanou nový Android 11 a nadstavbu One UI 3.0. Víme kdy

  • Android 11 pro první Samsungy klepe na dveře
  • Jaké telefony se dočkají jako první?

Uvedení finální verze operačního systému Android 11 s uživatelským prostředím One UI 3.0 pro vybrané smartphony Samsungu je na spadnutí. Naznačuje to hned několik indícií.

Blížící se příchod Androidu 11 pro letošní vlajkové modely Samsung prozrazuje například šestá veřejná beta pro Galaxy S20 Ultra. Ve výpisu změn (changelogu) je výslovně uvedeno, že kdo si firmware na zařízení nainstaluje, už nebude moci downgradovat zpět na Android 10 a One UI 2.5.

To neznamená nic jiného, než že testovací program bude šestou betou ukončen a vše zdárně směřuje k vydání verze pro veřejnost. Připomeňme, že beta testování pro sérii Galaxy Note 20 skončilo minulý týden.

Samsung Galaxy S20 Ultra a šestá beta Androidu 11
Samsung Galaxy S20 Ultra a šestá beta Androidu 11 | foto: SamMobile

Prvně bude dostupný v Jižní Koreji

Věc se má tak, že redaktoři zahraničních serverů očekávají, že na vybrané modely série Galaxy Note 20 a Galaxy S20 nový Android dorazí už příští měsíc, byť spočátku asi jen v domovské zemi výrobce, tedy Jižní Koreji. Majitelé těchto telefonů v dalších koutech světa si bohužel budou muset o něco déle počkat.

Vlastníte Galaxy S20, S20+, S20 Ultra nebo Galaxy Note 20 Ultra? Těšíte se na Android 11 a prostředí One UI 3.0? Dějte nám vědět v diskuzi!

Total
0
Shares