Apple vydal iOS 15.3.1

Prohlížeč v telefonech iPhone sleduje uživatele. Neváhejte s aktualizací

  • Aktualizuje svůj iPhone! Apple vydal důležitý iOS 15.3.1
  • Mimo jiné opravil chybu v Safari, díky které je možné špehovat uživatele
  • Chyba může vést i k úniku vaší identity

Apple včera vydal novou aktualizaci iOS 15.3.1 pro telefony iPhone, která přináší důležité bezpečnostní záplaty a je doporučena pro všechny uživatele. K dispozici jsou také nové verze systémů pro iPady, Macy a Apple Watch. Řeč je o iPadOS 15.3.1, macOS Monterey 12.2.1 a watchOS 8.4.2.


Nepřehlédněte: Exkluzivně v Česku. Změřili jsme výkon nového Samsungu Galaxy S22


Safari vás může sledovat

Pokud tedy vlastníte kompatibilní zařízení, můžete jej již nyní aktualizovat tradiční cestou. Na iPhonech jednoduše stačí přejít do Nastavení => Obecné => Aktualizace softwaru. Pojďme se v krátkosti podívat na novinky, které iOS 15.3.1 přináší.

Apple vydal iOS 15.3.1
Apple vydal iOS 15.3.1. Zdroj: FONETECH.CZ

iPhone dostává iOS 15.3.1

Apple u výpisu změň bohužel jen stroze uvádí následující: „iOS 15.3.1 obsahuje důležité aktualizace zabezpečení pro váš iPhone a opravu chyby, která mohla způsobovat, že braillské řádky přestaly reagovat.“ Zahraniční web PhoneArena k tomu nicméně poznamenal, že aktualizace opravuje i chybu v prohlížeči Safari, která umožňuje jednotlivým webům sledovat aktivitu uživatelů na jiných stránkách.

S aktualizací i přes minimum novinek dlouho neotálejte. Opravy chyb jsou mnohdy stejně důležité, ne-li důležitější než nové funkce.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
1
Shares